+
arrow-select-dark.svg

Prsten Miró Parler Seul 16

Joidart

1 990 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 24karátovým zlatem pozlacená mosaz

O produktu

Nejen pro všechny obdivovatele Joana Miró! Designeři barcelonské značky Joidart ke 40letému výročí firmy vytvořili speciální kolekci šperků inspirovanou tímto katalánským malířem. Roztomilý jednoduchý prstýnek je na motivy jeho obrazu s názvem „Parler seul“ z roku 1948. Zlatě zbarvený kroužek zdobí hned tři květy různých velikostí. To vše je ručně vyrobeno z 24karátovým zlatem pozlacené mosazi. Prstýnek si dobře bude rozumět s elegantními minimalistickými outfity, ale i těmi romantičtějšími. Skvělým nápadem určitě bude ho doplnit dalším šperkem ve zlaté barvě a podobném stylu.

Prsten navrhl designérský tým Joidart Lab. ve složení Cristina, Berta a Valentina. Trojice umělkyň je zodpovědná za sledování nových trendů, porozumění tomu, jak ženy na celém světě žijí, sní a přemýšlejí. To vše pak promítají do návrhu jedinečných kolekcí šperků.

Rádi doporučujeme i jako dárek.

Vyrobeno ve Španělsku.

Péče: V případě ztráty lesku lze šperky vyčistit mýdlovou vodou a vyleštit měkkým hadříkem. Doporučujeme šperky sundávat před spaním, nekoupat se s nimi a nevystavovat je hrubé síle.

Pro výběr správné velikosti provnejte průměr prstýnku s některým, který již máte doma, nebo si vytiskněte ve skutečné velikosti tohoto průvodce velikostí.

velikost 12: Ø 16,5 mm

velikost 14: Ø 17,1 mm

velikost 16: Ø 17,7 mm