0 ks
Hlavní stránka  >  Ženy  >  Šátky  >  Šátky a šály  >  Šála Snood Red
-25%

Šála Snood Red

Les Racines du Ciel

1 990 Kč
1 490 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Materiál: 100% baby alpaka
Velikost: šířka: 25,5 cm, délka: 56 cm
Barva: Červená

Hřejivá vlna, praktický tvar a efektní červená barva patří mezi hlavní atributy této kruhové šály. Krásně zahřeje, vypadá elegantně a díky výraznému teplému odstínu zvýrazní každý kabát nebo bundu. Je utkána z takzvané baby alpaky, což je vlna získávaná z mláďat lam plemene alpaka. Ta se pyšní příjemnou jemností, je hřejivá a trvanlivá. Omotejte ji kolem krku (jednou nebo dvakrát) a připravte se, že jí s příchodem jara budete sundavat jen velmi nerada. 

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Bulharsku. 

Alpaka je mimořádně jemná měkká vlna s vysokou trvanlivostí, je získávána vyčesáváním srsti volně žijících lam alpaka, které jsou typické pro Jižní Ameriku.

Péče: Vlna má geniální samočistící schopnost a není třeba ji příliš často prát. Intervaly mezi praním prodloužíte pravidelným a důkladným větráním. K samotnému praní přistupte jen v případě silného znečištění a před uložením, na konci sezóny. Perte v ruce v malém množství jemného pracího prostředku. Postupujte citlivě, šálu nekruťte a neždímejte – stačí z ní vodu jen vymačkat. Sušte položenou naležato a ne na přímém slunci.