+
arrow-select-dark.svg

Sandály Bomhus Light Brown 33

Kavat

790 Kč 1 290 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 100% ekologická kůže, korek a přírodní kaučuk

O produktu

Pečlivě vyvinutý model padnoucí většině dětských chodidel, jednoduchý slušivý styl, snadné nazouvání a měkká neklouzavá podrážka. Tady zdaleka nekončí všechny přednosti těchto letních dětských sandálků. Svrchní část bot je vyrobena z ekologické kůže, která je šetrně činěná, vodoodpudivá a prodyšná. Zapínání na pásky zakončené suchými zipy si pro praktičnost oblíbí dospělí i děti. Pohodlný krok a stabilní chodidlo zajišťují podrážka z přírodního korku za přispění strukturované a neklouzavé kaučukové vrstvy. Tak hurá, léto, čekáme tě! 

Navrženo ve Švédsku, vyrobeno za férových podmínek v Bosně. Ekologická kůže pochází z evropské produkce.

Péče: Doporučujeme pravidelně ošetřovat. Před ošetřením otřít vlhkým hadříkem, nechat oschnout a následně ošetřit ekologickým pečujícím prostředkem na boty a kožené doplňky (ideálně bezbarvý vosk). V případě, že sezónně nepoužíváte, raději je skladujte na temném a suchém místě.

V případě nákupu on-line doporučujeme chodila změřit a výsledek porovnat s délkou stélky pro danou velikost. Postup pro měření: chodidlo včetně prstů přirozeně a uvolněně rozprostřete, přeneste na něj váhu těla a změřte vzdálenost mezi nejzazším okrajem paty a nejdelším prstem.

Přibližné vnitřní rozměry (doporučujeme nadměrek 1 cm, tj. velikost vnitřní stélky o 1 cm delší, než je délka chodidla):

24- 152 mm

25- 158 mm

26- 164 mm

27- 170 mm

28- 177 mm   

29- 184 mm

30- 190 mm

31- 197 mm

32- 203 mm