+
arrow-select-dark.svg

Sérum Worship

Antipodes

1 299 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Antioxidační sérum s vůní černého rybízu a boysenberry chrání pleť zdravou dávkou přírodních antioxidantů. Revoluční antioxidant z vinanza hroznů zanechá Vaši pleť zdravou a plnou energie. Společně s výtažky z kávových bobulí pomáhá neutralizovat poškození volnými radikály, které může vést k předčasnému stárnutí pokožky. Výtažek z acai je vedle ochranných antioxidantů plný vitamínů A, C a E, a pomáhá pleť osvěžit a vyrovnat její tón.

Vhodné pro všechny typy pleti, především pro mastnou pleť a pro pleť se sklonem k lesku.

Použití: Naneste každé ráno a večer na vyčištenou pleť před aplikací hydratačního krému. Konečky prstů jemně zapracujte několik kapek séra do pleti obličeje, krku a dekoltu.

Vinanza® z hroznů: Revoluční antioxidační výtažek, který pomáhá zlepšit pružnost a pevnost pleti.
Divoký černý rybíz: Vysoký obsah vitamínu C pomáhá předcházet poškození volnými radikály.
Kávová zrna a açaí: Hrají roli při ochraně buněk před předčasným stárnutím pleti.

Certifikovaný BIO a veganský produkt. (**Certifikováno dvěma nezávislými organizacemi – společností New Zealand Extracts a novozélandskou výzkumnou a vývojovou vládní zemědělskou společností AgResearch.)

Vědecky prokázáno, že snižuje oxidační stres in vitro až o 90 %.

Složení: Rubus idaeus (malinová voda), Vinanza Oxifend Superfruit complex of Rubus ursinus (extrakt z boysenberry) + Ribes nigrum (extrakt z černého rybízu) +Actinidia deliciosa (Vinanza extrakt z Kiwi kiwifruit) + Vitis viniferia (Vinanza extrakt z hroznových jadérek), galactoarabinan, dehydroacetic acid (dehydrooctová kyselina), benzyl alcohol, Guar gum (guarová guma)*, Xanthan gum (xanthanová guma), Euterpe oleracea (extrakt z acai)*, caprylyl/capryl glucoside, Coffea arabica (extrakt z kávových bobulí), Tocopherol (vitamin E), esenciální oleje z boysenberry a černého rybízu; citronellol geraniol, isoeugenol, d-limonene, linalool