+
arrow-select-dark.svg

Servírovací prkénko Ajuru velké

Nkuku

1 399 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: mangové dřevo
Velikost: 35 x 25 x 3 cm

Na tom správném servírovacím prkénku bude i “obyčejný” kousek sýra vypadat jako božská mana. Přesně tak je tomu v tomto případě. Tento přírodní a za pomocí tradičních nástrojů tvarovaný kousek z mangového dřeva se stane praktickou dekorací vašeho stolu. Je ideální k servírování zmiňovaných sýrů, předkrmů, pečiva nebo nakrájeného ovoce. Cokoliv, co chcete sdílet s ostatními, na něm bude vypadat parádně. K lepší manipulaci slouží praktická rukojeť. Prkénko se bude vyjímat jak na jídelním stole, tak jako dekorativní prvek na jakémkoliv viditelném místě ve vašem bytě – ozdobte ho sušenými květinami nebo mušlemi. 

Mangové dřevo vzniká jako sekundární produkt při pěstování mangovníků. Poté, co strom přestane plodit, je využit k produkci dřevěných výrobků a zajistí tak pěstitelům další příjem. Ten pak investují do pěstování dalších mangovníků. 

Obsahuje jeden kus

Péče: Prkénko myjte v ruce s pomocí ekologického mycího prostředku, nechte okapat a rychle a důkladně vysušit. Aby zůstalo dlouho krásné, pečujte o něj jedlými oleji (např. olivovým nebo olejem z vlašských ořechů) – stačí ho trochu nanést na hadřík a vetřít do prkénka.