0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Nathalie Bond  >  Sůl do koupele Unwind

Sůl do koupele Unwind

Nathalie Bond

460 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Materiál: přírodní soli a esenciální oleje
Velikost: 260 ml

Uvolněte smysly a dopřejte si 100% přírodní koupel. Himalájská růžová sůl je bohatá na minerály (najdete jich v ní neskutečných 84 včetně hořčíku, vápníku nebo draslíku), takže je nejen příjemná, ale i tělu prospěšná. Unwind obsahuje esenciální oleje z levandule a bergamotu, těšte se tedy na báječnou vůni, která provoní celou koupelnu a odnese vás daleko od každodenního vypětí. Tato zázračná koupel vám vyplaví z těla toxiny, pomáhá při léčně lupénky a ekzému a zanechá vaši pokožku čistou, prokrvenou a plnou energie. 

Sůl se vyrábí v limitovaném množství ze 100% přírodních ingrediencí.

Ručně vyrobeno ve Velké Británii. Vhodné pro vegany.

Použití: Vsypte hrstku soli do napuštěné vany. Rukou promíchejte, aby se soli rozpustily a užijte si koupel. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců a vždy dbejte na to, aby víčko pořádně dovřené. Vana může po vypuštění trochu klouzat, buďte tedy opatrní. Skladujte sůl na suchém chladném místě mimo přímé sluneční světlo. 

Složení: chlorid sodný (himalájská růžová sůl), kaprylové/kaprinové triglyceridy (kokosový ořech), olej z levandule lékařské*, bergamotový olej*, květ levandule lékařské 

Obsažené oleje přirozeně obsahují citral, geraniol, limonen, linalol a citronelol
 

Skvěle ladí s těmito produkty