0 ks
Hlavní stránka  >  Životní styl  >  Životní pohoda  >  Vonné svíčky  >  Svíčka 1945

Svíčka 1945

Amoln

1 390 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Materiál: rostlinný vosk, sklenice
Velikost: 280g, ∅ 8,8 cm, výška 10 cm
Barva: Modrá

Láskyplný dopis dcery svému milujícímu otci, plný vzácných vzpomínek z dětství. Přesně to ztělesňuje svíčka 1945 - v tomto roce se totiž otec jedné ze zakladatelek značky narodil. Unikátní vůně, jež v sobě zachycuje vzpomínky na idylická rána, kdy tatínek připravoval domácí limonádu, trhání květin na zahradě, truhlářskou dílnu i kouzlení v kuchyni s exotickým kořením a bylinkami. Ucítíte svazek čerstvých bylin, bergamot, orientální růži a divoký jasmín, následované hřejivými tóny santalového a cedrového dřeva. Vůně 1945 vám dodá energii a vzbudí ve vás pozitivní vzpomínky.

Vrchní tóny: bergamot, limetka, pomeranč, mandarinka

Srdce vůně: růže, jasmín, ananas, mango, černý rybíz

Základ: cedrové dřevo, santalové dřevo, jam

Vyrobeno ručně ve Švédsku. S respektem ke zvířatům, lidem i životnímu prostředí.

Značka Amoln používá ve svých svíčkách výhradně ekologické knoty a udržitelně vyráběný vosk - z ekologicky pěstované řepky na jihu Švédska.

Délka hoření až 70 hodin.

Péče o svíčku: Před každým použitím zastřihněte knot přibližně na 6 milimetrů. Doporučujeme nechat svíčku hořet maximálně 4 hodiny v kuse, případně do chvíle, než se vosk začně rozpouštět podél stěn nádoby. Vždy nechte na dně sklenice alespoň 5 milimetrů nerozpuštěného vosku.Svíčku nikdy nenechávejte hořet bez dozoru a v dosahu dětí, domácích mazlíčků nebo v průvanu. Sklenice bude i po uhašení horká, před manipulací ji tedy nechte úplně vychladnout. 

Skvěle ladí s těmito produkty