+
arrow-select-dark.svg

Svíčka Cibule

Yellow Candles

250 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: včelí vosk, bavlněný knot
Barva: žlutá
Velikost: 6 x 6 cm

Svíčka v originálním cibulovitém tvaru se postará o půvabnou dekoraci, navozující příjemnou slavnostní atmosféru a neodolatelné medové aroma. Pomalu a jasně hořící svíčky z včelího vosku přirozeně čistí vzduch. Na rozdíl od parafínových svíček, které jsou vyráběny z vosku na bázi ropy a obsahují škodlivé látky, jsou svíčky z včelího vosku netoxické a hoří čistě.

Svíčka je zabalena v dárkové krabičce bez použití plastových materiálů. Doba hoření svíčka je až 20 hodin.

Každá svíčka je ručně nalita v Jižních Čechách a individuálně dokončena. Je vyrobena ze 100% včelího vosku a bavlněného knotu z České republiky.

Včelí vosk se používá v přirozeném surovém stavu, který nezahrnuje bělení ani hydrogenaci. Vosk je čištěn ručně pomocí vody a síta. Vosk díky tomu může obsahovat mikroskopické částečky medu, pylu nebo propolisu, díky nimž krásně medově voní. Tyto částečky určují i barevnost svíčky, ta se může lišit, od světle žluté až k hnědé.

Péče o svíčku: V chladnějším prostředí se na svíčce mohou vytvořit bílé mapičky. To je tzv. voskový květ, což je známka pravosti vosku. Tento květ odstraníte jemným zahřátím svíčky, např. dotekem. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčka z včelího vosku hoří přibližně 2x déle než parafínová svíčka. Svíčku nikdy nenechávejte hořet bez dozoru a v dosahu dětí, domácích mazlíčků nebo v průvanu.