0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Fluidum Té  >  Tekutý čajový extrakt Kick Me

Tekutý čajový extrakt Kick Me

Fluidum Té

180 Kč
 
- +
Velikost: 10 x 10 ml/ 10 porcí

Nastartujte váš organismus, zaslouží si to. Kick Me je tekutý čajový extrakt v biokvalitě, který slouží k okamžité přípravě čaje. Bez louhování a chcete-li, i bez ohřívání vody. Půvabná krabička obsahuje 10 sáčků bylinkové směsi, která nadchne vyladěnou chutí a inovativní jednoduchostí přípravy. Směs Kick Me obsahuje kotvičník, který příznivě ovlivňuje hormonální aktivitu a pohlavní orgány. Přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu podporuje silné duo andělika a ostropestřec. Ve složení najdete i benedikt (neboli čubet) a yzop lékařský, což jsou byliny, které napomáhají zdravému trávení a dýchacímu systému. Čekanka se pak stará o činnost srdce a cév. 

Vyrobeno v České republice. 

Neobsahuje cukr, konzervanty, umělá barviva ani aromata. 

Vhodné i na cesty, do práce nebo na den strávený v pohybu. 

Příprava: Odtrhněte barevně vyznačený okraj sáčku a jeho obsah nalijte do 250 ml studené nebo libovolně teplé vody (voda by neměla mít víc než 80 °C). Dobře funguje i s perlivou minerálkou nebo sodovkou. 

Složení: voda, byliny (kotvičník zemní* 40 %, čekanka obecná* 20 %, čubet benedikt* 10 %, yzop lékařský* 10 %, andělika lékařská* 10 %, ostropestřec mariánský* 10 %)

* produkt ekologického zemědělství 

Skvěle ladí s těmito produkty