+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Campo White Rouille 40

Veja

2 690 Kč 3 390 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: svrchní část: kůže činěná bez použití chromu; podšívka: 100% recyklovaný polyester; podrážka: 23% rýžový odpad, 19% kaučuk, 12% recyklovaný kaučuk

O produktu

Bílé tenisky, základ každého šatníku! Tato kožená šněrovací klasika je nadčasovou záležitostí, která se pyšní jednoduchým a přesto jedinečným designem. Jednoduše se kombinují a vy je tak budete milovat pro jejich univerzální využití. Celá svrchní část je vyrobena z kůže činěné bez použití chromu, včetně loga značky na patě, přičemž decentní červené a pro značku charakteristické "V" na boku je vyrobeno z rýžového odpadu a přírodního kaučuku. Vnitřní stélka boty je vyrobena ze směsi cukrové třtiny, bio bavlny, kaučuku z amazonského pralesa a recyklované EVA (ethylene vinyl acetate). Podrážka je taktéž vyrobena z přírodního pralesního kaučuku, recyklovaného kaučuku a rýžového odpadu. Pohodlí pak zajišťuje podšívka ze stoprocentně recyklovaného polyesteru. Noste ke kalhotám i sukním a nebojte se experimentovat!

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat. Co se čistění týče, plátěné části boty je možné kartáčovat studenou vodou a mýdlem. Ty kožené ošetřujte speciálními přípravky určenými na kůži. Boty nedávejte prát do pračky.

VELIKOSTI (jedná se o rozměry vnitřní stélky)

velikost 36          délka: 23,7 cm   šířka: 7,9 cm

velikost 37          délka: 24,3 cm   šířka: 8,0 cm

velikost 38          délka: 25,0 cm   šířka: 8,2 cm

velikost 39          délka: 25,7 cm   šířka: 8,4 cm

velikost 40          délka: 26,3 cm   šířka: 8,6 cm

velikost 41          délka: 27,0 cm   šířka: 8,8 cm