+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Condor Alveomesh Natural Parme

Veja

2 990 Kč 3 690 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: svrchní část: 100% Alveomesh (recyklované PET lahve); barevné panely: TPU; zpevnění paty a logo V: Pebax RNew (ricinový olej); podšívka Tech: recyklované PET lahve; stélka: cukrová třtina a r

O produktu

Milovnice běhání, zbystřete! Běžecké tenisky vás dostanou nejen stylovým designem a použitými materiály, ale také skvělými fuknčními vlastnostmi včetně lehoučké podrážky. Značka Veja zdokonalila svou řadu běžeckých bot na základě zpětné vazby od sportovních nadšenců a uvedla na trh model Condor 2, vyznačující se svou věstranností. To v še v krásných tlumených barvách. Tenisky oceníte při vytrvalostním běhu či cvičení, stejně jako při pohodové vycházce nebo poletování po městě. Kombinace maximálního pohodlí a jistého kroku zaručena!

Svrchní část boty i vnitřní podšívka jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného polyesteru získávaného z plastových lahví. Barevné panely jsou z TPU (termoplatického polyuretanu). Pro značku charakteristické logo “V” stejně jako vnitřní podporu paty tvoří materiál Pebax RNew, který se získává z ricinového oleje a představuje účinnou , biologicky založenou alternativu k umělým materiálům využívaným pro sportovní obuv a textil. Vnitřní stélku boty a vnitřní část podrážky tvoří směs cukrové třtiny, recyklovaných plastových lahví a banánového oleje. Podrážka je ze směsi přírodního a syntetického kaučuku a rýžového odpadu.

Vhodné na běhání po silnici nebo v parku.

Hmotnost: 301 g

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat a po každém tréninku nechat vyvětrat. Látkové části boty čistěte jemným kartáčkem, mýdlem a studenou vodou. Boty nedávejte prát do pračky, výsledek by vás příliš nepotěšil.

VELIKOSTI (jedná se o rozměry vnitřní stélky)

velikost 36          délka: 23,61 cm   šířka: 8,35 cm

velikost 37          délka: 24,45 cm   šířka: 8,51 cm

velikost 38          délka: 24,87 cm   šířka: 8,65 cm

velikost 39          délka: 25,72 cm   šířka: 8,78 cm

velikost 40          délka: 26,56 cm   šířka: 9,02 cm

velikost 41          délka: 27,42 cm   šířka: 9,29 cm

Skvěle ladí s těmito produkty

Legíny Active Dusty Blue

Organic Basics
1 690 Kč 2 199 Kč