+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Esplar White Marsala

Veja

2 690 Kč
Tato velikost není skladem
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: vrchní část boty: kůže; logo V: odpad z kaučuku a rýže; tkaničky: 100% biobavlna, podšívka: recyklované plastové lahve, stélka: cukrová třtina, přírodní kaučuk, organická bavlna a recyklovaný materiál E.V.A., podešev: rýžový odpad, přírodní kaučuk, recykl

O produktu

Bílá s kontrastními vínově červenými detaily? Veliká paráda! Model Esplar je další srdcová záležitost z nabídky tenisek Veja. Svrchní část modelu je vyrobena z kvalitní kůže, postranní symbol "V" je vyrobeno z rýžového odpadu a odpadu vzniklého při zpracování přírodního kaučuku. Zárukou kvality je i podšívka z recyklovaných plastových lahví, aby má skvělou odolnost proti oděru a poskytuje maximální pohodlí a flexibilitu díky své síťové struktuře. Vnitřní vložka boty i podrážka jsou vyrobeny z přírodního kaučuku, který pochází z amazonského pralesa a dalších příměsí jako je například cukrová třtina. Boty jsou univerzálním kouskem, který bude vypadat báječně s jakýmkoliv volnočasovým oblečením. Stanou se ale i cenným odlehčením vašich elegantních outfitů. Za nás 1*!

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat. Co se čistění týče, plátěné části boty je možné kartáčovat studenou vodou a mýdlem. Ty semišové zase čistěte nasucho kartáčem. Kožené části boty udržujte speciálními přípravky určenými na kůži. Boty nedávejte prát do pračky.

VELIKOSTI (jedná se o rozměry vnitřní stélky)

velikost 36          délka: 23,7 cm   šířka: 7,9 cm

velikost 37          délka: 24,3 cm   šířka: 8,0 cm

velikost 38          délka: 25,0 cm   šířka: 8,2 cm

velikost 39          délka: 25,7 cm   šířka: 8,4 cm

velikost 40          délka: 26,3 cm   šířka: 8,6 cm

velikost 41          délka: 27,0 cm   šířka: 8,8 cm

Skvěle ladí s těmito produkty

Džíny Straight Sally Midnight Rumble

Nudie Jeans Co.
2 990 Kč 3 690 Kč