+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Rio Branco Gravel Orange

Veja

2 990 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: svrchní část: Hexamesh (70 % biobavlna, 30 % recyklovaný polyester); podšívka: 33 % biobavlna, 67 % recyklovaný polyester; podrážka: přírodní kaučuk
Barva: šedá

O produktu

Klasické tenisky v krémovém odstínu zaujmou jednoduchým retro designem, jednoduše se kombinují a vy je tak budete milovat pro jejich univerzální využití. Svrchní část boty i vnitřní podšívka jsou vyrobeny ze směsi biobavlny a recyklovaného polyesteru. Krémové panely jsou kožené v semišové úpravě (s úpravou odpuzující vodu), pro značku charakteristické logo "V" má kontrastní oranžovou barvu a je z přírodního kaučuku. Ten byl použit také při zpracování podrážku. Pohodlí a stabilní krok jsou tedy zajištěny. Noste je...prakticky s čímkoliv. Boty jsou nadčasovým kouskem, který bude vypadat báječně s jakýmkoliv volnočasovým oblečením. Stanou se ale i cenným odlehčením vašich elegantních outfitů.

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat. Co se čistění týče, plátěné části boty je možné kartáčovat studenou vodou a mýdlem. Ty kožené ošetřujte speciálními přípravky určenými na kůži. Boty nedávejte prát do pračky.

Vnitřní délka:

vel. 38: 24 cm

vel. 40: 25 cm