+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Roraima Brown Lavande

Veja

3 690 Kč 4 590 Kč
Doprava zdarma.
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: svrchní část: kůže; logo V: kaučuk, rýžový odpad (22%); podrážka: kaučuk (24%), rýžový odpad (23%), recyklovaný kaučuk (12%); vnitřní stélka: cukrová třtina (52%), recyklované PET lahve (23%)

O produktu

Lahůdka do chladných dní a nečasů. Kožené kotníkové tenisky Roraima na první pohled připomínají stylové pohorky s typickým šněrováním, ovšem se zachováním veškerého pohodlí, které tenisky nabízí! Svrchní část boty je vyrobena ze nubukové kůže (svrchní část kůže, která má silná a odolná vlákna), která je měkká a vybroušená do sametového vzhledu. Kůže ošetřena oleji odpuzujícími vodu, takže lehký déšť hravě zvládnou. Vnitřní podšívku tvoří flanel ze směsi recyklované bavlny a recyklovaných PET lahví. Hnědé boty zdobí charakteristické logo "V" v levandulově fialové barvě umístěné na stranách a nenápadně vyražená značka na patě. K výrobě podrážky byl kromě přírodního kaučuku použit i rýžový odpad a recyklovaný kaučuk. Většinu vnitřní stélky tvoří směs z cukrové třtiny a recyklovaných PET lahví. Pro snadné obouvání i zouvání slouží poutko nad patou, které zároveň efektně podtrhuje celkový styl. Noste ke kalhotám i sukním a nebojte se experimentovat. 

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Koželužny, se kterými VEJA spolupracuje mají certifikaci Leather Working Group.

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat. Co se čistění týče, plátěné části boty je možné kartáčovat studenou vodou a mýdlem. Ty kožené ošetřujte speciálními přípravky určenými na kůži. Boty nedávejte prát do pračky.

VELIKOSTI (jedná se o rozměry vnitřní stélky)

velikost 36          délka: 24 cm   

velikost 37          délka: 24,5 cm   

velikost 38          délka: 25 cm   

velikost 39          délka: 25,5 cm

velikost 40          délka: 26,5 cm 

velikost 41          délka: 27 cm