+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Venturi Gravel Nautico

Veja

2 789 Kč 3 990 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: svrchní část: 100% recyklovaný polyester (Alveomesh), semiš; podrážka: přírodní kaučuk a rýžový odpad

O produktu

Trendy tenisky v oblíbené kombinaci béžové a černé nás baví stylovým designem i použitými materiály - vedle pro značku už tradičního přírodního kaučuku a recyklovaných PET lahví přichází na scénu i cukrová třtina nebo rýžový odpad. Svrchní část boty je vyrobena ze 100% recyklovaného polyesteru (alveomesh), který se vyznačuje skvělou prodyšností, flexibilitou i lehkostí. Panely v béžové barvě jsou semišové (s úpravou odpuzující vodu) s příměsí TPU (termoplatického polyuretanu). Podšívku tvoří 100% polyester, rovněž získávaný z recyklovaných plastových lahví, který se postará o skvělou odolnost proti oděru nebo roztržení a díky své síťové struktuře poskytuje maximální pohodlí a flexibilitu. Charakteristické logo "V" je umístěno na bocích, má kontrastní černou barvu a je vyrobeno z rýžového odpadu a odpadu vzniklého při zpracování přírodního kaučuku. Přírodní kaučuk byl použit v kombinaci s rýžovým odpadem i při výrobě podrážek. Vnitřní stélku boty tvoří směs z cukrové třtiny, recyklovaných PET lahví a dalších syntetických vláken. Boty obsahují také pěnu z L-Foam – běžecké technologie značky VEJA, která slouží pro tlumení nárazů a přináší tak maximální komfort. Je vyrobena z kombinace přírodního a syntetického latexu. Nebojte se v nich vyběhnout! 

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat a po každém nošení nechat vyvětrat. Látkové části boty čistěte jemným kartáčkem, mýdlem a studenou vodou. Boty nedávejte prát do pračky, výsledek by vás příliš nepotěšil.

Kompletní složení: Svrchní část: 100% recyklovaný polyester (Alveomesh); boční panely: semiš, T.P.U; logo V: kaučuk, rýžový odpad; mezipodešev: cukrová třtina; podrážka: amazonský kaučuk, rýžový odpad; vnitřní vložka: cukrová třtina a recyklovaný polyester; podšívka: 100% recyklovaný polyester, tkaničky: 100% biobavlna

VELIKOSTI (jedná se o délku vnitřní stélky)

velikost 36          23,8 cm

velikost 37          24,4 cm

velikost 38          25,0 cm

velikost 39          25,7 cm

velikost 40          26,3 cm

velikost 41          26,9 cm