+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Venturi Gravel Petale Sable 37

Veja

2 990 Kč 3 790 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: svrchní část: Hexamesh (70 % biobavlna, 30 % recyklované plastové lahve) a kožená štěpenka; podšívka: recyklované plastové lahve; stélka: cukrová třtina a recyklované plastové lahve, mezipodešev: cukrová třtina, podešev: přírodní kaučuk, rýžový odpad

O produktu

Trendy tenisky v decentní kombinaci krémových odstínů vás dostanou stylovým designem i použitými materiály - vedle pro značku už tradičního přírodního kaučuku a recyklovaných PET lahví přichází na scénu i cukrová třtina nebo rýžový odpad. Svrchní část boty je vyrobena ze směsi biobavlny a recyklovaného polyesteru. Panely v tělové barvě jsou semišové (s úpravou odpuzující vodu) s příměsí TPU (termoplatického polyuretanu). Podšívku tvoří 100% polyester, rovněž získávaný z recyklovaných plastových lahví, který se postará o skvělou odolnost proti oděru nebo roztržení a díky své síťové struktuře poskytuje maximální pohodlí a flexibilitu. Charakteristické logo "V" je umístěno na bocích, má sladkou růžovou barvu a je vyrobeno z rýžového odpadu a odpadu vzniklého při zpracování přírodního kaučuku. Přírodní kaučuk byl použit v kombinaci s rýžovým odpadem i při výrobě podrážek. Vnitřní stélku boty tvoří směs z cukrové třtiny, recyklovaných PET lahví a dalších syntetických vláken.

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat. Co se čistění týče, plátěné části boty je možné kartáčovat studenou vodou a mýdlem. Ty kožené ošetřujte speciálními přípravky určenými na kůž. Boty nedávejte prát do pračky.

VELIKOSTI (jedná se o délku vnitřní stélky)

velikost 36          23,8 cm

velikost 37          24,4 cm

velikost 38          25,0 cm

velikost 39          25,7 cm

velikost 40          26,3 cm

velikost 41          26,9 cm