+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Venturi Gravel Petale

Veja

2 590 Kč 3 690 Kč

Materiál: svrchní část: Hexamesh (70 % biobavlna, 30 % recyklovaný polyester); podšívka: 33 % biobavlna, 67 % recyklovaný polyester; podrážka: přírodní kaučuk

O produktu

Trendy tenisky v decentní kombinaci krémových odstínů vás dostanou stylovým designem i použitými materiály. Svrchní část boty i vnitřní podšívka jsou vyrobeny ze směsi biobavlny a recyklovaného polyesteru. Panely v tělové barvě jsou semišové (s úpravou odpuzující vodu) s příměsí TPU (termoplatického polyuretanu). Pro značku charakteristické logo "V" je umístěno na bocích, má sladkou růžovou barvu a je vyrobeno z přírodního kaučuku. Ten byl použit i při výrobě podrážek a je i součástí směsi, ze které se skládá vnitřní stélka boty (kromě něj zde najdete i recyklované PET lahve, jutu a další syntetická vlákna).

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat. Co se čistění týče, plátěné části boty je možné kartáčovat studenou vodou a mýdlem. Ty kožené ošetřujte speciálními přípravky určenými na kůž. Boty nedávejte prát do pračky.