+
arrow-select-dark.svg

Tenisky Venturi Snow Grafite

Veja

3 390 Kč 4 290 Kč
Doprava zdarma.
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: Svrchní část: 70% recyklovaná bavlna, 30% recyklované PET lahve; špička: semiš, flanel, T.P.U; logo V: kaučuk, rýžový odpad (22%); mezipodešev: cukrová třtina (54%); podrážka: amazonský kauču

O produktu

Trendy tenisky v nesmrtelné černo-bílé kombinaci! Na pohled zaujme jejich robustnější osobitý styl. Tenisky jsou však lehoučké. Tleskáme také použitým materiálům, ve kterých hraje hlavní roli recyklace. Vedle pro značku VEJA už tradičního přírodního kaučuku a recyklovaných PET lahví přichází na scénu i cukrová třtina nebo rýžový odpad. Svrchní část boty je vyrobena ze směsi recyklované bavlny recyklovaných PET lahví. Boční a na špičce aplikované panely v krémově bílé barvě jsou semišové (s úpravou odpuzující vodu) s příměsí TPU (termoplatického polyuretanu). Ta na tenisce vytváří kompaktní lehký film, která celou botu ještě zpevňuje. Podšívku tvoří 100% polyester, rovněž získávaný z recyklovaných plastových lahví, který se postará o skvělou odolnost proti oděru nebo roztržení a díky své síťové struktuře poskytuje maximální pohodlí a flexibilitu. Charakteristické logo "V" je umístěno na bocích, má grafitově černou barvu a je vyrobeno z rýžového odpadu a odpadu vzniklého při zpracování přírodního kaučuku. Přírodní kaučuk byl použit v kombinaci s rýžovým odpadem i při výrobě podrážek. Vnitřní stélku boty tvoří směs z cukrové třtiny, recyklovaných PET lahví a dalších syntetických vláken. Boty obsahují také pěnu z L-Foam – běžecké technologie značky VEJA, která slouží pro tlumení nárazů a přináší tak maximální komfort. Je vyrobena z kombinace přírodního a syntetického latexu.  Nebojte se v nich vyběhnout! 

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Brazílii. 

Péče: Výrobce doporučuje před prvním nošením boty naimpregnovat a po každém tréninku nechat vyvětrat. Látkové části boty čistěte jemným kartáčkem, mýdlem a studenou vodou. Boty nedávejte prát do pračky, výsledek by vás příliš nepotěšil.

VELIKOSTI (jedná se o rozměry vnitřní stélky)

velikost 36          délka: 25,5 cm   

velikost 37          délka: 24 cm   

velikost 38          délka: 25 cm   

velikost 39          délka: 25,5 cm

velikost 40          délka: 26 cm 

velikost 41          délka: 27 cm