0 ks
Hlavní stránka  >  Tisk  >  Dekorové novinky, které stojí za pozornost

Dekor novinky, které stojí za pozornost

12.7.2018

S radostí Vám představujeme dekorové novinky z obchodu NILAstore. 

V případě dotazů prosím pište na dagmar.novakova@nila.cz

b5117136s116.jpg

Serax

Holandská designová značka s originálním nadčasovým sortimentem, který vzniká ve spolupráci s předními domácími i světovými designéry. Rozsáhlá sbírka zahrnuje inovativní a přitom funkční a uživatelsky dostupný design, který dodává každému interiéru jedinečný osobní styl.  Produkty do našeho sortimentu jsme vybírali podle Serax filosofie: „Pro krásnější domov a nezapomenutelné chvíle u jídelního stolu“.

nila-summer-146.jpg

Tranquillo

Německá značka s rodinnou tradicí a sídlem v Drážďanech nabízí originální kolekce bytových doplňků a kuchyňských potřeb s minimalistickým designem a jednoduchými detaily, které si zamilujete na první pohled. Sestavte si svůj vlastní jídelní servis z jednotlivých kousků této kolekce. Transparentní byznys a férové podmínky při práci jsou pro Tranquillo samozřejmostí.

mifuko_055.jpg

Mifuko

Finská značka Mifuko kombinuje moderní severský styl a tradiční řemeslo výroby košíků předávaného z generace na generaci. Všechny produkty se vyrábějí v Keni, kde má značka rozsáhlou síť zahrnující více než 500 žen z místních vesniček a malých dílen. Většina místních obyvatel pracuje v zemědělství a spolupráce s Mifuko jim přináší důležitý dodatečný příjem v případě neúrody. Koše jsou ručně tkané ze sisalu a recyklovaného potravinářského plastu. Mají certifikaci Fair Trade, každý koš je jedinečný a dodává se s cedulkou podepsanou výrobcem. 

img_0013.jpg

Koberce z Maroka

Designové ručně tkané koberce pro Vás vybíráme osobně, každý kus je originál. Není divu, že jsou nadšeně využívány bytovými designéry a vydobily si místo v interiérech po celém světe.

organic_tea_towels_sku133_5713391001048__knitted_tea_towels_sku121_571339100928_knitted_dish_cloth_sku142_5713391001130__guest_waffel_towels_sku127_5713391000980_.jpg

Humdakin

Ručníků a kuchyňských utěrek není nikdy dost. Stylové kousky od dánské značky Humdakin nezapřou severský minimalistický styl, funkčnost a kvalitní provedení. Kromě rozmanité textilní sady kolekce zahrnuje i přírodní čisticí prostředky pro moderní domácnost a péči o pokožku s příjemnou vůní rakytníku či heřmánku. 

>