0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Traveler's Company  >  Traveler’s deník černý

Traveler’s deník černý

Traveler's Company

1 390 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Materiál: Hovězí kůže, vysokogramážní papír (MD Paper)
Velikost: 22 x 12 cm
Barva: Černá

Dnes už legendární zápisník, který se stane užitečným společníkem při každodenních pochůzkách, zápiscích i cestování po světě. Základem jsou desky z černě barvené hovězí kůže, která postupem času získává patinu a na kráse jí neuberou ani případné škrábance. Spíš naopak - připomenou vám, co všechno s vámi už deník zažil. Stahuje se gumičkou, vnitřek obsahuje sešit, který po dopsání jednoduše vyměníte za nový. Abyste měli zápisky pěkně roztříděné, můžete do desek vložit pomocí přídavných gumiček další náplně. K zápisníku existuje řada dopňků, díky nimž si Traveler’s deník vyladíte přesně podle své představy.

Základní balení obsahuje kožené desky (220x120 mm) s gumičkou a záložkou, vnitřní nelinkovaný sešit (210x110mm) s 64 listy, kovovou sponu, bavlněný obal a jednu náhradní převazovací gumičku.

Desky jsou ručně vyráběny v Thajsku, při výrobě se používá přírodní barvivo šetrné k životnímu prostředí. Vnitřní sešit se vyrábí v Japonsku z kvalitního vysokogramážního papíru (MD Paper), který se hodí i na psaní kuličkovým perem.

Péče: Matná kůže je bez povrchové úpravy, používáním získá patinu. Můžete ji buď ponechat tak, jak je, nebo ošetřovat přípravkem na kůži, címž získá větší lesk.

Skvěle ladí s těmito produkty