+
arrow-select-dark.svg

Triko Bow Black

Kowtow

2 490 Kč
Jak vybrat velikost Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 100% bio bavlna (GOTS)

O produktu

Nadčasová černá a linkový bílý potisk. Oversized tričko s rukávy k loktům, které můžete pro ležérnější vzhled ještě zkusit ohrnout. Triko má žebrovaný výstřih exkluzivní potisk, který designeři navrhli pro tuto sezónu. Jak je u této značky dobrým zvykem i tento kousek je vyroben z bio bavlny. Bavlna je ekologicky pěstována a není ošetřována chemickými postřiky a ani geneticky modifikována. Na látku jsou použita barviva schválené Global Organic Textile Standard (GOTS), které neobsahují chlórové bělidlo, toxické těžké kovy, formaldehyd a aromatická rozpouštědla. Noste ho s oblíbenými kalhotami, nebo ho zakasejte do sukně. Slušet vám bude, ať už ho doplníte barevnými kousky, nebo zůstanete u klasické černobílé.

Toto triko je vyráběno v transparentním dodavatelském řetězci, který pracuje s certifikovanými farmáři a výrobci od osiva až po samotný po oděv.

Certifikace: GOTS, FairTrade

Péče: Perte při teplotě do 30°C. Doporučujeme používat ekologický prací prostředek, který je šetrný k přírodě, oblečení i pokožce. Nesušte v sušičce. Žehlete na střední stupeň po rubové straně.

Modelka má na sobě velikost S a měří 178 cm.