+
arrow-select-dark.svg

Ubrousky Peelo Medium Pack Les

Peelo

490 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: včelí vosk, bavlna, živice, jojobový a kokosový olej
Velikost: 3ks (25 x 25 cm)

O produktu

Tento voskový ubrousek změní vaše domácí nakládání s potravinami jednou pro vždy. Je 100% přírodní, ekologický (sbohem, igelitové pytlíky a potravinové fólie) a prodlouží trvanlivost potravin. Snadno se o něj stará a slouží k mnoha a mnoha použitím. Zabalíte do něj, co vám zbylo a co chcete, aby vydrželo. Je ideální na svačinu nebo sbírání plodů, zakryjete s ním misky s čestvým jídlem nebo do něj zabalíte na cesty oblíbené mýdlo. Ubrousek se dobře tvaruje a když ztuhne, udrží veškerý obsah zcela v bezpečí. Netrhá se (ale ostrými nůžkami si je můžete ustřihnout dle libosti), na jídlo se nenalepí a díky včelímu vosku mají přirozeně antibakteriální vlastnosti. 

Balení obsahuje 3 ubrousky. 

Střední velikost ideálně poslouží k zabalení sýrů, bylinek nebo zdravé svačiny v podobě nakrájené mrkve nebo kousků papriky. 

Vyrobeno ručně a s láskou na Slovensku. 

Péče: Nejlépe se s nimi pracuje v pokojové teplotě. Teplem vašich rukou zvláční a dají se tvarovat dle potřeby. Po každém použití ubrousek omyjte vlažnou vodou (případně i ekologickým pracím prostředkem) a nechte pečlivě uschnout. Nenechávejte je blízko topení, neomývejte horkou vodou ani do nich nebalte syrové maso. Jsou plně kompostovatelné, až se naplní jejich čas, rozstříhejte je na kousky a odneste na kompost nebo je schovejte na založení příštího táboráku.