+
arrow-select-dark.svg

Vonné jehlánky Swell

P.F. Candle Co.

590 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kadidlo
Velikost: balení po 30 kusech

O produktu

Jednoduchý a rychlý způsob, jak obohatit váš domov podmanivou vůní a dodat mu útulnou atmosféru. Vonné jehlánky mají stejně jako jiné prostředky aromaterapie účinky na psychiku a jsou určeny pro Vaše speciální i každodenní chvíle klidu. Jehlánky jsou ručně vyráběné, kadidlo tvoří báze uhlí, vonných olejů a bezpečné látky diproplylenglykon, která se používá i v kosmetice jako nosič vonných olejů. Konejšivá vůně Swell evokuje atmosféru líného odpoledne na pláži: slaná kůže, ustálené přílivy a odlivy, nekonečná odpoledne na horkém letním slunci. Ucítíte v ní tóny černého rybízu, tuberózy a irského mechu.

Každý jehlánek hoří přibližně 25 minut ale vonná esence se rozvíjí až jednu hodinu. Vůně v místnoti vydrží 2-4 hodiny. Hodí se pro menší i větší prostory, jako jsou předsíně, obývací pokoje či ložnice.

Obsahuje 30 jehlánků balených do plechové nádoby s víčkem, jejíž design je inspirován kalifornskou přírodní scenérií. Sama o sobě tak poslouží jako krásný doplněk v interiéru.

Vyrobeno ručně v kalifornském Los Angeles. 

Použití: Zapalte konec jehlánku a nechte plamínek plápolat přibližně 10 - 15 vteřin. Následně plamínek sfoukněte a nechte jehlánek jen doutnat. Umístěte jej vždy na nehořlavý podklad (můžete využít plechové víčko z nádoby, v němž jsou jehlánky zabaleny), v dobře větrané místnosti a nevzdalujete se, pokud tyčinka doutná, zvláště jsou-li přítomny děti či zvířata.