+
arrow-select-dark.svg

Vonné tyčinky Black Fig

P.F. Candle Co.

429 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kadidlo
Velikost: balení po 15 ks, délka tyčinky 27 cm

Vonné tyčinky patří k prostředkům umění vykuřování, kromě provonění čistí atmosféru, přispívají k její harmonizaci. Jejich vůně má stejně jako jiné prostředky aromateriapie účinky na psychiku, souvisí s tím i rituál, který věnujeme zapálení vonné tyčinky a následné pobývání v dosahu jejího vytrvale stoupajícího kouře. Jsou určeny pro vaše speciální i každodenní chvíle klidu. Vonné tyčinky jsou ručně vyráběné, kadidlo stojí na bázi uhlí, vonných olejů a bezpečné látky diproplylenglykon, která se používá i v kosmetice jako nosič vonných olejů.

Black Fig je dramatická vůně plná tajemství. Po zelených tónech borovice a cypřiše přichází na scénu srdce vůně – výrazný hřebíček a aroma kvalitního tabáku. Uvolnění všech smyslů přináší esence levandule a sladkého fíku. Díky zemitým tónům pačuli a mechu pak vůně dostává příjemně drsný charakter.

Každá tyčinka hoří přibližně hodinu, ale vonná esence se rozvíjí dvě až čtyři hodiny. Hodí se pro menší i větší prostory, jako jsou předsíně, obývací pokoje či ložnice.

Balení obsahuje 15 tyčinek.