0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  P. F. Candle Co.  >  P. F. Candle Co.  >  Vonné tyčinky Piñon

Vonné tyčinky Piñon

P.F. Candles Co.

340 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Materiál: kadidlo
Velikost: balení po 15 ks, délka tyčinky 27 cm
Barva: Černá

Vonné tyčinky patří k prostředkům umění vykuřování, kromě provonění čistí atmosféru, přispívají k její harmonizaci. Jejich vůně má stejně jako jiné prostředky aromateriapie účinky na psychiku, souvisí s tím i rituál, který věnujeme zapálení vonné tyčinky a následné pobývání v dosahu jejího vytrvale stoupajícího kouře. Jsou určeny pro vaše speciální i každodenní chvíle klidu. Vonné tyčinky jsou ručně vyráběné, kadidlo stojí na bázi uhlí, vonných olejů a bezpečné látky diproplylenglykon, která se používá i v kosmetice jako nosič vonných olejů. S vůní Piñon zavřete oči a nechte se zanést na americký jihozápad. Do lesů, kterým vládnou borovice. Kromě nich ucítíte i zemitou vůni jedle, která zůstává v rovnováze s esencí pryskyřice a kořeněného černého pepře.

 

Vrchní tóny: borovice, jedle balzámová

Srdce vůně: jantar, černý pepř

Základ: vanilka, cedrové dřevo a skořice

 

Každá tyčinka hoří přibližně hodinu, ale vonná esence se rozvíjí dvě až čtyři hodiny. Hodí se pro menší i větší prostory, jako jsou předsíně, obývací pokoje či ložnice.

Balení obsahuje 15 tyčinek.

Vyrobeno ručně v kalifornském Los Angeles. 

Použití: Zapalte konec tyčinky a nechte plamínek plápolat přibližně 10 - 15 vteřin. Následně zamáváním plamínek uhaste a nechte tyčinku jen doutnat. Umistěte ji vždy na nehořlavý podklad, v dobře větrané mísnosti a nevzdalujete se, pokud tyčinka doutná, zvláště jsou-li přítomny děti či zvířata.