+
arrow-select-dark.svg

Vonné tyčinky Sandalwood Rose

P.F. Candle Co.

399 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kadidlo
Velikost: balení po 15 ks, délka tyčinky 27 cm

O produktu

Vonné tyčinky patří k prostředkům umění vykuřování, kromě provonění čistí atmosféru, přispívají k její harmonizaci. Jejich vůně má stejně jako jiné prostředky aromateriapie účinky na psychiku, souvisí s tím i rituál, který věnujeme zapálení vonné tyčinky a následné pobývání v dosahu jejího vytrvale stoupajícího kouře. Jsou určeny pro vaše speciální i každodenní chvíle klidu. Vonné tyčinky jsou ručně vyráběné, kadidlo stojí na bázi uhlí, vonných olejů a bezpečné látky diproplylenglykon, která se používá i v kosmetice jako nosič vonných olejů.

Sandalwood Rose už svým názvem jasně naznačuje, na co se naše čichové buňky mohou těšit. Jde o vyvážené spojení sluncem rozpálené růže, kterou příjemně uzemňuje aroma santalového dřeva. Hloubku vůně pak umocňuje dřevo agarové – díky tomu není vůně příliš sladká a drží se tedy v kategorii unisex. 

Vyrobeno ručně v Los Angeles. 

Vrchní tóny: lístky fialky

Srdce vůně: pačuli, kosatec a kašmírová růže

Základ: santalové dřevo, jantar, agarové dřevo (oudh), cist a pižmo

Každá tyčinka hoří přibližně hodinu, ale vonná esence se rozvíjí dvě až čtyři hodiny. Hodí se pro menší i větší prostory, jako jsou předsíně, obývací pokoje či ložnice.

Balení obsahuje 15 tyčinek.

Vyrobeno ručně v kalifornském Los Angeles. 

Použití: Zapalte konec tyčinky a nechte plamínek plápolat přibližně 10 - 15 vteřin. Následně zamáváním plamínek uhaste a nechte tyčinku jen doutnat. Umistěte ji vždy na nehořlavý podklad, v dobře větrané mísnosti a nevzdalujete se, pokud tyčinka doutná, zvláště jsou-li přítomny děti či zvířata.