+
arrow-select-dark.svg

Voskový vak Abstract XXL

Peelo

620 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 100 % bavlna (OEKO-TEX® STANDARD), slovenský včelí vosk, pryskyřice, biojojobový olej, biokokosový olej

O produktu

Přejete si udržet chléb měkký třeba i celý týden? Plastovým sáčkům odzvonilo. Tato vosková kapsa chléb udrží déle čerstvý. Měkká střídka a křupavá kůrka zůstanou a Vy můžete dát sbohem gumovému, nebo tvrdému pečivu. Stačí pečivo zabalit a teplem rukou "zatavit" horní okraj sáčku tak, aby se dovnitř nedostal žádný vzduch. Vosková vrstva pak dostatečně pečivo ochrání. Včelí vosk má antibakteriální vlastnosti a spolu s pryskyřicí tvoří obal, který je prodyšný, ale zároveň antimykotický, takže se nemusíte bát při správné péči ani plísní.

Do menšího voskového sáčku se vejde menší chléb, polovina velkého bochníku, nebo 7 rohlíků a do toho většího dokonce 1,5 kg chleba, 14 rohlíků nebo celá vánočka.

Voskový vak doporučujeme používat na slané a nemastné pečivo.

Péče: Pokud ve vaku skladujete jen chléb nebo rohlíky, stačí po použití vysypat drobky. V případě větších nečistot ho můžete umýt vlažnou vodou a ekologickým saponátem. Nechte volně uschnout nebo otřete utěrkou. Nedávejte obal do horké vody, mikrovlnky a nevystavujte ho přímému slunci, poškodila by se tak vosková vrstva. Nenechávejte ho ani v trvale vlhkém prostředí.

Vyrobeno ručně a s láskou na Slovensku.

Rozměry: Produkt nabízíme ve dvou velikostech a to 26 x 29 cm, nebo 32 x 44 cm.