+
arrow-select-dark.svg

Balzám Aura Silver

Hurraw

890 Kč

Velikost: 5,8 g

O produktu

Rozjasněte svou tvář tímto malým zázrakem. Malá troška stačí k prozáření celého obličeje. Nechtěných třpytek ani mastného krému se nemusíte obávat, lehoučký balzám zanechá pouze jemný lesk a hedvábný pocit. Balzám Aura Silver dodá pokožce jemný stříbřitý nádech. Aplikujte na tváře, pod obočí, na klíční kosti… kamkoliv!

Vyrobeno v USA, veganský produkt.

V Aura balzámech je využita pouze syntetická slída, kterou si značka sama vyrábí z přírodních minerálů. Hurraw! záměrně nepoužívá přírodní těženou slídu, jejíž původ je jen těžko dohledatelný. A to jak z pohledu její kontaminace a přítomnosti těžkých kovů, tak i z pohledu často zneužívané dětské práce při jejím získávání.

Syntetická slída neobsahuje antimon, arzen, kadmium, olovo, rtuť, chrom, kobalt ani nikl a je bezpečná pro lidskou pokožku.

Složení: Cocos nucifera (kokosový olej)*, Ricinus communis (ricinový olej)*, Euphorbia cerifera cera (candelilla vosk) wax, Theobroma cacao (kakaové máslo) seed butter*, Jojoba esters, Hydrogenated olive oil, Olea europaea (olivový) fruit oil*, Olea europaea oil unsaponifiables, Synthetic fluorphlogopite +/- CI 77891 (Titanium dioxide - oxid titaničitý)

*certifikovaný bio produkt