reloved-new-top.jpg

Nila Reloved

Program Nila Reloved dává druhou šanci modelům udržitelné módy ze skříní našich zákaznic. Do programu se můžete zapojit nabídkou Vašich modelů k výkupu. Pojďte se dozvědět více!

Jak to funguje

Základní 
prinicip

Program Nila Reloved dává druhou šanci krásným a hodnotným modelům ze skříní našich zákaznic. Vzniká tak průběžná sbírka znovunalezených pokladů, kterou prodáváme v naší karlínské prodejně. Do programu jsme zařadili více než padesát udržitelných značek módy, doplňků a bot. Většinu znáte z rodiny Nila. Jejich seznam je součástí výkupního formuláře.

Máte ve skříni model, který nenosíte, ale lásku a péči jiné naší zákaznice by si zasloužil? Pro každý nabízený kus vyplňte pár políček formuláře a přiložte fotografie. Nabídnout nám Váš model je tak otázkou minut. 

Výkupní
cena

Nevykupujeme automaticky vše, ale ani Vaše modely nechceme za hubičku. Výkupní cena se pohybuje mezi 15 a 35 % původní ceny modelu, výjimečně více (ikonický model, bestseller, má původní visačky atp.). Naši nabídku výkupní ceny obdržíte do několika dnů. Je hrazena formou poukazů na nákup v Nile, které Vám předáme či zašleme po doručení modelu. Aby program byl provozně udržitelný, prodejní cena modelů v kolekci Reloved odpovídá 30 až 55 % původní ceny modelů. Vybíráme je tak, aby každý z nich stál za to!

Naše
Doporučení

Jak si náš program užít naplno? Při nákupu udržitelné módy si schovávejte visačky a pokud je to možné, nezastřihávejte vnitřní štítky. O model vždy pečujte podle instrukcí výrobce, neperte jej příliš a nepoužívejte sušičku. Nenakupujte, investujte. Pomalá móda Vám to rychle vrátí!

Foto z kampaně ke startu programu si prohlédnete zde.

Pokud máte jakékoliv otázky, nebojte se zeptat. Ráde vám poradíme.

 

[javascript protected email]
+420 777 755 737

reloved-new-middle.jpg

Výkupní formulář

Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Pole je povinné
Zvolit soubor/y
Pole je povinné
Potvrzuji, že nabízený produkt není mechanicky či jinak poškozen, nejsou na něm skvrny a byl (v případě nošeného produktu) vyprán či vyčištěn v souladu s péčí o produkt. Jakákoli drobná poškození (jako je například chybějící knoflík) či ustřižení vnitřních visaček je součástí zaslaných fotografií. Do programu Reloved nemůžeme z kapacitních důvodů přijmout všechny nabízené produkty. Naši odpověď obdržíte do pěti pracovních dnů. Děkujeme za Vaše pochopení.
Pole je povinné