0 ks
Hlavní stránka  >  Press

Press

Koncept již pěti pražských prodejen NILA spojuje především pečlivý výběr etických značek z celého světa. Hlavním kritériem je z ekologického i sociálního hlediska udržitelný přístup k jejich produkci a podnikání. Veškeré dámské, pánské i dětské oblečení a doplňky v sortimentu jsou vyráběny za spravedlivých pracovních podmínek a s ohledem na co možná nejmenší ekologický dopad. NILA nabízí také široký výběr produktů pro životní styl a biokosmetiku. V rozmanitosti sortimentu od módních značek přes bytové doplňky po kosmetiku nechybí produktové varianty pro vegany a výrobky s fair trade certifikací.

Zakladatelka NILA Eva Urbanová dříve pracovala jako advokátka, stejně jako její manžel a nyní obchodní partner Pavel Urban. Podnikání oba řídí při výchově dvou dětí a k hlavní ideji své rodinné firmy, jež se zrodila při výměnném pobytu v Santa Fe, Eva Urbanová dodává: Od počátku našeho podnikání jsme se vždy zaměřovali pouze na etické a k přírodě ohleduplné produkty. Náš zájem o ně souvisel i s mým vzděláním, kdy jsem se v rámci postgraduálního studia zaměřovala na práva žen a rovné příležitosti, i s cestováním, kde jsem navštívila například ekologickou katastrofou sužovanou oblast Aralského jezera.

Do rodiny NILA prodejen v současné době patří NILAstore a NILAdaily v Karlíně (Šaldova 5, Praha 8), vinohradské NILAstore a NILAdaily (Korunní 91, Praha 2) a NILAkids (Korunní 76, Praha 2). V celkovém součtu NILA aktuálně nabízí přes 150 značek na 550 m².

Aktuální zprávy o novinkách, včetně galerií hi-res fotografií k okamžitému stažení naleznete v galeriích níže.

V případě jakýchkoliv dotazů prosíme neváhejte využít kontakt na naše PR zastoupení:

Michaela Nováková, +420 736 168 373, michaela@artspeakpr.com

Olga Bureš Vrbíková, + 420 734 704 246, olga@artspeakpr.com

TISKOVÉ ZPRÁVY