Press

Koncept pěti pražských prodejen a e-shopu NILA představuje pečlivý výběr etických značek z celého světa. Hlavním kritériem výběru jsou vysoká kvalita, krásný design, spravedlivé pracovní podmínky a produkce s co nejmenším ekologickým dopadem. Sortiment NILY se zaměřuje na módu a široký výběr produktů životního stylu, ať už jde o bytové doplňky, předměty denní potřeby či biokosmetiku. Nechybí produktové varianty pro vegany a výrobky s fair trade certifikací. Více zde.

Za projektem NILA stojí Eva a Pavel Urbanovi, oba původní profesí právníci. Eva NILU založila a v současné době má na starosti marketing, Pavel NILU řídí.  Vychovávají spolu dvě děti a k hlavní ideji rodinné firmy, jež se zrodila při výměnném pobytu v Santa Fe, Eva Urbanová říká: Od počátku našeho podnikání jsme se vždy zaměřovali pouze na etické a k přírodě ohleduplné produkty. Náš zájem o ně souvisel i s mým vzděláním, kdy jsem se v rámci postgraduálního studia zaměřovala na práva žen a rovné příležitosti, i s cestováním, kde jsem navštívila například ekologickou katastrofou sužovanou oblast Aralského jezera.“

Do rodiny NILA prodejen v současné době patří NILAstore v Karlíně (Šaldova 5, Praha 8), vinohradské NILAstore a NILAdaily (Korunní 91, Praha 2) a NILAkids (Korunní 76, Praha 2). V celkovém součtu NILA aktuálně nabízí přes 200 značek na 550 m².

Aktuální zprávy o novinkách, včetně galerií hi-res fotografií k okamžitému stažení naleznete v galeriích níže. V případě jakýchkoliv dotazů se prosím neváhejte ozvat na: Eva Urbanová, eva@nila.cz.

Nejnovější tiskové zprávy

Zápůjčky z NILA

V rámci mediální spolupráce NILA zapůjčuje výrobky na focení či audiovizuální prezentaci, a to výhradně v pobočce NILAstore Karlín (Šaldova 5, Praha 8). Produkty jsou na místě k těmto účelům poskytovány oproti podpisu Smlouvy o výpůjčce. Pakliže se obě strany nedohodnou jinak, je maximální doba výpůjčky stanovena na jeden týden.

Prosíme, kontaktujte nás předem na emailu klara.cerna@nila.cz, pokud s NILA chcete spolupracovat úplně poprvé, nebo máte zájem o zapůjčení produktů v rámci jiné než mediální spolupráce, například za účelem propagace dalších subjektů. Jako nejefektivnější vnímáme přípravu produktů dopředu na základě seznamu.

NILAstore Karlín

NILAdaily

NILAkids

NILAstore Vinohrady

Portréty