+
arrow-select-dark.svg

Batoh Jean Wild Oak

O my bag

9 499 Kč
Pouze v kamenné prodejně
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kůže, podšívka: bavlna
Velikost: 26 x 16 x 34 cm

O produktu

Elegantní a prostorný batoh Jean od O MY BAG Amsterdam je z krásné a odolné černé kůže, s interiérem zorganizovaným do posledního detailu. Pod zapínáním na magnety má zip po celé délce, uvnitř praktické kapsy a po stranách skryté cvočky, které zajistí, že Váš laptop zůstane na místě, i pokud batoh není plný. V případě potřeby je možné je rozepnout a vytvořit tak místo i pro Vaši výbavu na cvičení či střední nákup. Podšívka je z pevné prémiové bavlněné látky s proužky typickými pro tuto značku. Na zadní straně má další "tajnou" kapsu na zip pro Vaši peněženku, mobil či klíče a po stranách otevřené kapsičky na vodu, kapesník či deodorant. Samozřejmostí je nastavitelná délka popruhů i kovové "caflíčky" na spodní straně zajišťující, že si svůj poklad jen tak neodřete, ať už jej položíte kamkoli. 

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Indii z přírodně činěné kůže bez použití těžkých kovů. Vnitřní podšívka je ze 100% bavlny.

Prázný batoh váží 1000 g.

Péče: Kůže je z výroby dostatečně ošetřená. Nošením získává patinu. V případě potřeby lze ošetřit ekologickou impregnací, doporučujeme používat přiměřené množství.