0 ks
Hlavní stránka  >  Značky  >  Bee's Wrap  >  Bee’s Wrap ubrousky Large 3-pack

Bee’s Wrap ubrousky Large 3-pack

Bee's Wrap

690 Kč
 
- +
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách
Materiál: biobavlna, včelí vosk, bio jojobový olej a pryskyřice
Velikost: 3x – 33 x 35 cm
Barva: Multicolor

Balení těchto tří velkých ubrousků je nezbytnou součástí naší Bee’s Wrap kolekce. Pohodlně a s čistým svědomím do nich zabalíte kus koláče, chleba, hlávku zelí nebo půlku melounu. Nebo dýně! Velikost je prostě opravdu ambiciózní. Geniální koncept Bee’s Wrap ubrousků nadchl nás a zalíbí se všem těm, které děsí nadužívání plastů na jedno použití a kteří hledají zdravější a udržitelnější cesty. Jsou vyrobeny z biobavlny, která je napuštěna kvalitním včelím voskem, bio jojobovým olejem a pryskyřicí. Díky tomu se ubrousky netrhají, nelepí se na jídlo a mají přirozeně antibakteriální účinky. Využijete je na balení svačin pro vás i vaše děti, hodí se na pečivo, krekry, sušenky, zeleninu, ovoce nebo třeba sýry. Můžete s nimi přikrývat misky nebo sklenice s obsahem, který chcete uchránit před okoráním a klidně poslouží i jako obal na tuhé mýdlo na cesty. 

Nejlépe se s ním pracuje v pokojové teplotě. Díky teplu vašich rukou lze ubrousek formovat do tvarů, který zrovna potřebujete. Po zabalení svačiny se opět zpevní, takže je vaše jídlo v bezpečí a vy s ním můžete v klidu vyrazit z domovních dveří. Ubrousek je určen k opakovanému použití, vydrží vám klidně i několik měsíců. Ze začátků ubrousky intenzivně voní po včelím vosku, postupem času aroma vyprchává. Za zmínku stojí i design – ubrousky mají světle žlutou barvu, na původ výrobku pak poukazuje motiv medové plástve. Jsou zabaleny v papírové krabičce. 

Balení obsahuje tři velké ubrousky.

Péče: Po každém použití ubrousek opláchněte vlažnou vodou, případně i ekologickým prostředkem na mytí nádobí. Nechte vyschnout. Nedoporučujeme ubrousky skladovat poblíž zdrojů tepla. K jejich omývání nepoužívejte horkou vodu a nebalte do nich maso. Až se naplní jejich čas, ubrousek rozstříhejte a odneste na kompost, rozloží se. Pokud máte doma krb nebo kamna, můžete ho bez obav použít k založení ohně.

Skvěle ladí s těmito produkty