+
arrow-select-dark.svg

Bioaktivní sprej Green Leaves & Cucumber

Pure Effect

429 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Ideální záležitost, pokud chcete vašemu tričku dopřát trochu osvěžení, ale zároveň ještě není nutné ho prát. Během nošení vaše oblečení a obuv absorbují různé pachy, a to ať chcete nebo nechcete. Tento bioaktivní sprej pracuje na bázi živých bakteriálních kultur, díky kterým je schopný tyto pachy odstraňovat nebo jim dokonce předcházet. Jeho používáním poskytnete oblečení a obuvi osvěžení a prodloužíte intervaly mezi praním, které, a to si musíme přiznat, látkám prostě nesvědčí. Stejně tak si můžete ušetřit pár návštěv čistírny – ano, některé oděvy sice jinde čistit nelze, často jim ale postačí dobře mířené kvalitní osvěžení. Těště se na svěží vůni “Green Leaves & Cucumber”. Sprej je určen k přímému použití na kabáty, bundy, šály, svetry, tašky, kalhoty nebo do bot. Je antistatický, má neutrální pH a neobsahuje bělidla. Naše příroda ocení, že je biologicky rozložitelný a vyrobený z obnovitelných zdrojů. 

Použití: Sprej je určen k přímému použití na vaše oblečení a obuv. Nastříkejte přímo na oděv nebo dovnitř do bot, nechte chvilku působit a zaschnout. Miřte přímo na místo, které potřebujete osvěžit, ne do vzduchu jako parfém. V případě potřeby můžete postup opakovat. Ideální je nastříkat nové oblečení a obuv hned, jak si je donesete domů, docílíte tím nejlepších výsledků. Otevřenou lahvičku můžete skladovat v pokojové teplotě minimálně 6 měsíců. Nesvědčí jí přímé slunce. 

Doporučení: Na jemných a choulostivých materiálech, jako jsou hedvábí nebo kůže, může voda zanechávat skvrny. Je tedy lepší sprej nejdříve vyzkoušet na méně viditelném místě. 

Složení: Sprej obsahuje živé bakteriální kultury a vodu. Dále pak méně než 3 % neiontových činidel, konzervační látky a parfém.