Čas vánočních příprav i těšení. Část II.

16. 12. 2021

Čas velkých příprav i těšení, radostného setkávání a potřebného odpočinku. Nalaďte se s námi na sváteční atmoféru s naším tradičním vánočním fotoeditoriálem. Milými hostitelkami v srdci Šumavy nám byly Bára Růžičková s dcerou Rozárkou. Přejeme si, aby náš fotopříběh posloužil jako volná inspirace pro společně strávené adventní chvíle i při výběru dárků pro Vaše nejbližší. První část editoriálu naleznete ZDE.

Pro Vaše snadnější přípravy jsme připravili vánoční katalog, plný osvědčených bestsellerů i čerstvě naskladněných novinek. Ještě více dárkových inspirací naleznete na stránkách Nila v naší vánoční nabídce. Pro adventní čas zavítejte do Vánočních dekoracíSvátečního stolu a Osobní pohody. Hned vedle nich jsme připravili také dárkové výběry Pro niPro nějPro dětiEkologické dárky a Drobné dárky. Vybírejte srdcem a rozdávejte s láskou. 

Foto: Eliška Kubíková
Styling: Patricia BOHO Madarová a Simona Luhová
Vizáž: Radka Kissová

Všem dámám moc děkujeme za krásnou a milou spolupráci.
nila-vanoce-215.jpg

Slavnostní tabule

Vánoční těšení vrcholí! Nastal čas naaranžovat poslední větvičky, zapálit svíčky a připravit sváteční tabuli. Nebojte se na ní kombinovat různé styly nádobí, vytvoříte tak jedinečný a neopakovatelný dojem. Bohatě prostřený stůl zdobí kousky od House Doctor a Marimekko spolu se slaměnými ozdobami AfroArt. Slavnostní atmosféru umocňují vázy od Hübsch a Pols Potten i nezaměnitelné doplňky od Nkuku. Vše s potenciálem podtrhnout styl Vašeho domova nebo potěšit jako originální dárky.

nila-vanoce-279.jpg

Pohodlí, kterému lehko podlehnete. Zavinovací šaty z biobavlněného jersey se hodí pro každodenní i slavnostní příležitosti.

Nahoře: šaty Mathilde, náramek a prsten od Hultquist Copenhagen, váza Caper

Dole: kardigan Liesel, váza Lobby, svícen Nalyra, rámeček Danta, věnec Talini

nila-vanoce-53.jpg
nila-vanoce-59.jpg
nila-vanoce-67.jpg
nila-vanoce-65.jpg
nila-vanoce-49.jpg

Bára zde nenápadně vyměnila outfit za další biobavlněný poklad, šaty z dílny Libertine Libertine. 

šaty Zink, podnos od House Doctor

nila-vanoce-83.jpg
nila-vanoce-201.jpg

Hravé kombinování. Nádobí s liškami rozveselí každodenní snídani i sváteční stůl, zde v kouzelné kombinaci s dalšími lesními motivy. 

miska, šálek a talířek s liškou od Marimekko, nádobí od House Doctor a Olsson & Jensenzátka se jelení hlavou

nila-vanoce-89.jpg
nila-vanoce-91.jpg
nila-vanoce-90.jpg
nila-vanoce-94.jpg
nila-vanoce-208.jpg
nila-vanoce-210.jpg

Ach ta kostka! Bára oblékla biobavlněné šaty s netopýřími rukávy a nabíraným elastickým pasem, obě dámy zdobí pozlacené šperky se sladkovodními perlami.

šaty Talita Tay, šperky od Hultquist Copenhagen

nila-vanoce-200.jpg
nila-vanoce-214.jpg
nila-vanoce-216.jpg

Halenky s volánovými límci vyniknou skvěle samostatně i pod svetrem či pletenou vestou. Stačí jen přehodit límec a voilá, velká paráda zaručena!

Rozárka: halenka Angele; Bára: top Lila

nila-vanoce-95.jpg

Bohatou tabuli doplňuje ručně utkaný a nabarvený běhoun ze směsi lnu a hedvábí. Každý kousek je autorský a jedinečný a díky specifikům ruční výroby nenajdete dva stejné.

běhoun Gradient, lněný ubrusvývrtka Chiri, sklenice a ozdoby od AfroArtkeramický svícem Plumváza Baby, váza Vintage, přání z naší nabídky

nila-vanoce-85.jpg
nila-vanoce-123.jpg
nila-vanoce-124.jpg
nila-vanoce-118.jpg
nila-vanoce-225.jpg

Pod jednoduché tmavě zelené šaty s výrazným zipem na zádech můžete obléct úzké džíny či legíny. My doporučujeme rozzářit jemným zlatým šperkem.

šaty Basaka, náhrdelník od Jules Bean

nila-vanoce-227.jpg

U stromečku

Vůně jehličí, zvuk koled a veselá zvířátka od AfroArt! Vánoční stromek jsme letos oživili ručně vyráběnými ozdobami z plstěné vlny a slámy i něžnými vločkami z papíru. Ozdoby od stockholmské značky Afroart se vyrábějí za spravedlivých podmínek v Nepálu a Bangladéši pomocí místních tradičních technik, za účelem udržení řemesla a poskytnutí férových pracovních míst. A až Vánoce skončí, mohou dělat parádu v dětském pokoji klidně celý rok!

nila-vanoce-166.jpg
nila-vanoce-196.jpg
nila-vanoce-136.jpg

Tipy na dárky i vánoční pohodu. Dětem rozzáří oči plyšové hračky od Jellycat, dospělé potěší elegantní alba od Semikolon i všemi milované vlněné pantofle Glerups.

plyšová ovečka Rolbie, papuče od Glerups, proutěné koše a koberec od AfroArt, fotoalba od Semikolon, knihy z naší nabídky

nila-vanoce-145.jpg
nila-vanoce-156.jpg
nila-vanoce-192.jpg
nila-vanoce-151.jpg
nila-vanoce-167.jpg
nila-vanoce-168.jpg
nila-vanoce-171.jpg
nila-vanoce-169.jpg
nila-vanoce-175.jpg
nila-vanoce-183.jpg
nila-vanoce-162.jpg
nila-vanoce-138.jpg

Bára oblékla ke stromečku nepřehlédnutelné šaty Elvira. Jejich hlavní devízou je široká sukně, která je šitá z několika dílů a krásně se točí kolem těla. 

Bára: šaty Elvira, náušnice od Hultquist Copenhagen; Rozárka: gumička do vlasů Encina

nila-vanoce-194.jpg
nila-vanoce-186.jpg

Sváteční večer

Dárky jsou rozdány, nastává prostor pro sváteční ztišení a pro některé z nás i čas rozjímání za uplynulými dvanácti měsíci. Děkujeme za Vaši velkou přízeň a podporu v letošním roce. Přejeme Vám krásné Vánoce a v ten pravý slavnostní okamžik pak i pocit, že rok 2021 byl rokem šťastným!

nila-vanoce-281.jpg
nila-vanoce-285.jpg

Elegantní šaty můžete nosit díky jedinečnému střihu na obě strany. Ušité ze směsi cupra a viskózy na dotek připomínají hedvábí.

šaty Rian, prsten a náramek od Hulquist Copenhagen, kovový svícen Mbata, talířek pod svíčku Freja

nila-vanoce-282.jpg
nila-vanoce-292.jpg
nila-vanoce-295.jpg
Chcete článek nasdílet?