Jarní den plný rozevlátých šatů

23. 4. 2021

Letošní jaro je o něco chladnější, ale tak to má být. Zahalte se s námi do prvních rozkvetlých větviček a do rozevlátých šatů, na které můžete vrstvit dle libosti a dle intenzity sluníčka. Fotili jsme tentokrát v samém srdci našeho hlavního města, v hotelu Emerald s nezaměnitelnou secesní atmosférou, kde jsme hledali propojení s jarní probouzející se přírodou. Múzou našeho fotoeditoriálu se stala fotografka, modelka, všestranně kreativní a inspirativní žena a maminka dvou dětí, okouzlující Nora Barnhart. Prohlédněte si naši jarní inspiraci, v níž hlavní roli hrají ženskost, rozkvétající příroda a krásné šaty. 

Všechny uvedené produkty můžete zakoupit v našich obchodech nebo na e-shopu NILA.

Všem děkujeme za krásnou a milou spolupráci!

Foto: Eliška Kubíková

Styling: Patricia Boho Madarová

Lokace: hotel The Emerald

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-90.jpg

Vrstvení a něžné detaily

Fotili jsme v apartmánu Iwa s jemným nádechem orientu, zenu a přírody. V místě, kde člověk může zpomalit, ztišit se a nechat přírodu, aby zde měla hlavní slovo. Nezaměnitelný genius loci tohoto místa vycházející ze stylu Art Nouveau se zde mísí s naturálními tóny, materiály a snovou atmosférou. Skutečná oáza, kde se člověk cítí klidně, pokojně a vyrovnaně.

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-71.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-33.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-43.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-45.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-31.jpg

Atmosféra jako z obrazu Alfonse Muchy...

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-26.jpg

Jaro se nese ve znamení vrstvení. Přestože odpolední paprsky už někdy evokují nadcházející léto, během rán a večerů je potřeba se ještě pojistit hřejivějšími kousky. Skvělou roli v tomto případě zastane kardigan od značky Jungle Folk v romantické levandulové barvě. Doplňuje šaty Daphne, které můžete uvázat hned na několik způsobů, a nenuceně na sebe strhnout hlavní pozornost. Romantickou kombinaci podtrhuje jemný šperk od Jules Bean. Obohaťte rozkvetlými větvičkami a neodolatelná atmosféra ja na světě!

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-52.jpg

Rozevláté šaty, které můžete podle momentální nálady uvázat hned na několik způsobů, na sebe nenuceně strhnou hlavní pozornost.

Šaty Daphne, Kardigan Vega, Náhrdelník Essential

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-48.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-35.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-67.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-74.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-61.jpg

Nepostradatelnou výbavou do letošní sezóny jsou vzdušné šaty v trendy odstínu lomené bílé i kožené pantoflíčky mules, zvlášť pokud se jedná o tradičně řemeslně vyráběné kousky, jako je to v případě bot od značky Bisgaard. Noře to sluší v něžných šatech od Skall Studio.

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-93.jpg

Boty v oblíbeném stylu mules, zcela neobyčejné šaty potěší neuvěřitelně příjemným biobavlněným mušelínem - velká nádhera a pohodlí v jednom!

Pantofle Gerda, Šaty Nadja

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-77.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-97.jpg

Barevná inspirace

Jaro je nejen o něžných květech, ale také pastelových tónech a romantických vzorech. Půvabně tuto náladu zachycují jemné splývavé šaty od Armedangels. Připomínají Vám malířské plátno, červánkovou oblohu nebo snad rozkvetlou divokou louku? Fantazii se zde meze nekladou! Zcela neobyčejný vzor vyniká ještě efektněji v kontrastu s působivou dekorací na zdi, evokující plný měsíc.

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-4.jpg

Malířské plátno, červánková obloha nebo rozkvetlá divoká louka? Okouzlující šaty popustí brzdu Vaší fantazie

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-17.jpg

Něžnou atmosféru dokonale vyvažují efektní detaily v kontrastním červeném odstínu s nádechem do oranžova. Korálkový prstýnek je od Beautiful Story, okouzlující a nadmíru měkké a pohodlné balerínky z dílny Fabio Rusconi. Šperky od oblíbených Jules Bean vyniknou jak samostatně, tak i ve skupině několika kousků. 

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-20.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-14.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-13.jpg

Pastelové tóny si výborně rozumí s kontrastními doplňky 

Šaty Tyraa, Baleríny Amalfi, prstýnky od Beautiful Story, náhrdelníky od Jules Bean

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-1.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-21.jpg

Jarní atmosféru si neumíme představit bez zelenkavé barvy připomínající probouzející se přírodu. V tomto případě ji skvěle zachytily plátěné šaty SKFK, jimž neskutečně sluší kombinace s elegantními sandálky od Miista. Sytě zelenou barvu krásně vyvažuje pásek od Yerse, zhotovený z čistě přírodních materiálů - oblíbené juty a dřevěné spony. Že se jedná o perfektní barevnou paletu pro rudovlásku Noru můžete posoudit sami! K dokonalosti vše dotahují originální náušnice Fishbone a nepostradatelný lak na nehty od milovaných Nailmatic.

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-106.jpg

Odstíny zelené a naturální tóny jako perfektní barevná paleta pro rudovlásku Noru

Šaty Maiane, Sandály Tanya, Pásek Cinturon, Náušnice Fishbone Pearl

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-102.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-116.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-114.jpg

Snové odpoledne

Není nad odpolední siestu, zvlášť ve dni, kdy paprsky odpoledního slunce začínají lehce prozařovat místnost a vy máte čas jen sama pro sebe. Dokonalou společnicí v takové situaci bude jemná a lehoučká lněná košilka s půvabnou paličkovanou krajkou a nitěnými knoflíčky - vše pocházející z tradiční a lokální výroby. Snový outfit doplňují půvabné lněné šaty od Jungle Folk a náhrdelník Jules Bean.

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-88.jpg

Odpolední siesta, v hlavní roli milovaný len

Lněná košilka, Šaty Wanja, Náhrdelník od Jules Bean

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-81.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-86.jpg

Odpoledne bez povinností si žádá zvolnění, odpočinek a péči o sebe sama. Ať už se jedná o relaxační koupel, meditaci nebo oblíbenou knížku. Záplava květů je zde samozřejmě vítána! Noře to sluší v topu Pisa a sukni Leaah. Blankytně modré pantoflíčky jsou od Royal Republiq.

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-124.jpg

Romantická sukně v krásné kombinaci s lněným krajkovým topem

Sukně Leaah, Top Pisa, Pantofle Allure

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-122.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-126.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-130.jpg

Období jarních měsíců je i o přípravách na vytouženou letní sezonu. A my si pro ni neumíme představit lepší vybavení než vzdušné lněné košile přes perfektně padnoucí plavky. Tyto oslní nejen svým vzorem, ale i použitým materiálem. Jsou vyrobeny z nepoužívaných rybářských sítí, které by jinak s velkou pravděpodobností skončily jako odpad v oceánu. Správný letní outfit doplňuje plátěná sukně od Two Danes.

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-131.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-138.jpg

Lněný top můžete uvázat vepředu i na zádech, z jednoho modelu tak rázem vytvoříte dva outfity! Zde v kombinaci s okouzlujícími plavkami, jejichž tvůrci se inspirují na nejkrásnějších plážích světa.

Top Lora, Plavky Tiburon, Sukně Elisia

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-139.jpg

Večerní vzduch provoněný květy

Ale nepředbíhejme. Jarní dny totiž dokážou být rychle pomíjivé, stejně jako křehce krásné květy a jimi provoněný večerní vzduch, a my si je chceme ještě užít všemi smysly! 

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-141.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-149.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-155.jpg
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-148.jpg

Dnes už legendární šaty Daphne od barcelonské značky Suite13 prozáří šedivé dny a oslní na venkovních večírcích.

Šaty Daphne, Lak Nailmatic

nila-editorial-ss21-nora-barnhart-150.jpg
Šaty Daphne, tentokrát v temně modrém odstínu, se nádherně vyjímají v kontrastu s šedým podkladem neomítnuté stěny, stejně dobře ale oslní i v ulicích města či na venkovním večírku. Podobně zbarvené šaty od SKFK krásně prozářila zlatá večerní hodinka. Dokonalá tečka za snovou atmosférou tohoto focení v místě s nezaměnitelným geniem loci!
nila-editorial-ss21-nora-barnhart-157.jpg

Variabilní šaty lze uvázat hned na několik způsobů, všechny z nich podtrhnou Váš šarm.

Šaty Habene od značky SKFK 

Chcete článek nasdílet?