Léto v Bordeaux

28. 7. 2021

Písečné duny, betonová džungle i nekonečné vinice. A v neposlední řadě nepřehlédnutelná jižanská elegance. Vydejte se s námi do úchvatné oblasti okolo francouzského Bordeaux, která vezme za srdce nejen milovníky červeného vína. O inspirativní fotoeditoriál s modely z naší letní i nadcházející podzimní sezóny se postaralo studio Visual Narrative, za nímž stojí Nora a Viktor Jelinek. Nenechte se ovšem mýlit, vybrané kousky jsou natolik nadčasové, že mají potenciál přinášet radost napříč všemi sezónami.

Uvedené produkty můžete zakoupit v našich obchodech nebo na e-shopu NILA.

Foto a styling: Visual Narrative

Moc děkujeme za krásnou spolupráci.

_dsc6597_copy_2.jpg

Nejvyšší duna v Evropě

Jihozápadně od města Bordeaux leží majestátní Dune de Pilat, nejvyšší duna v Evropě. Hlavní roli zde hrají nádherné pastelové barvy, písčité pobřeží a ohromující výhled na moře. Nora pro toto výjimečné místo zvolila působivý model v podobě efektního zavinovacího topu z dílny Scotch & Soda, který se hravě stane statement kouskem jakéhokoli šatníku. Dramatický límec, bohatě nabírané rukávy zakončené do manžet, výrazná mašle na boku a příjemné bio bavlněné plátno, které výborně drží tvar. Dojem jižanské elegance dolaďují černé kalhoty od Filippy K a sluneční brýle Monokel Eyewear. 

_dsc6051_copy_2.jpg

Celočerný outfit, v němž zazáříte v jakémkoli ročním období.

zavinovací top Maude, kalhoty Franca, brýle od Monokel Eyewear

_dsc6161_copy_2.jpg
_dsc7200_copy.jpg
_dsc6783_copy_2.jpg
_dsc7198_copy_2.jpg

Zavinovací světřík z bio bavlny vypadá výborně samostatně, skvěle ale zafunguje i jako horní vrstva přes basic triko či formální košili. 

kardigan Composure, náušnice od Cornelia Webb

_dsc7199_copy.jpg
_dsc7201_copy.jpg

Na den zámeckou paní

Oblast Médoc, nacházející se severně od Bordeaux, je proslulá zvlášť mezi milovníky červeného vína. A není divu, jen v této oblasti se nachází na 1500 vinic. I proto je tento region znám množstvím přítomných château. Toto označení se zde používá nejen pro skutečné zámky, ale také pro objekty, kde se pěstuje víno. 

_dsc7836_copy_2.jpg

Originální a nadčasově minimalistické šperky rodinné barcelonské značky Joidart jsou bez nadsázky potěchou pro oči. Ručně a za pomocí původních řemeslných technik vyráběné kousky jsou oslavou života ve Středomoří včetně jeho přírodních tvarů, struktur i barev. 

prsten Miró Parlel Seul, prsten Miró Le Sourire, náušnice Miró La Lune

_dsc7965_copy_2.jpg
_dsc7252_copy_2.jpg
_dsc7272_copy_2.jpg
_dsc7626_copy_2.jpg
_dsc7936_copy_2.jpg

Zábavně variabilní šaty, které si užijete napříč sezónami, ať už míříte na večírek, do práce nebo stejně jako Nora objevujete kouzelná místa během Vašich cest. Bio bavlna s nižší gramáží z nich činí příjemný kousek do letních měsíců, při nižších teplotách stačí podvléknout rolákem nebo doplnit svetříkem. Nás baví svým do detailu propracovaným střihem, díky němuž vytváří krásný pohyb kolem postavy.

šaty Gather Black

_dsc7998_copy_2.jpg
_dsc7259_copy_2.jpg
_dsc7899_copy_2.jpg

Betonová džungle

Netradiční pohled na Bordeaux nabízí městská část Mériadeck. Tato betonová džungle v 60. letech nahradila původní část města. "Mnozí obyvatelé Bordeaux nové podobě dodnes nemůžou přijít na chuť. Zato nás zaujala svými rozměry a trochu utopistickým nádechem," uvádí Nora. Ta v souladu s atmosférou místa zvolila pro svůj outfit překvapivou kombinaci, která však vytváří nečekanou souhru. Zdánlivě neslučitelné se zde postaralo o výjimečně efektní dojem.

_dsc8955_copy_2.jpg
_dsc8750_copy_2.jpg
_dsc8956_copy_2.jpg
_dsc8971_copy_2.jpg

Unisex košile od finských Marimekko a extra ženské šaty Lea z dílny People Tree tvoří nevšední a inspirativní kombinaci.

košile Jokapoika, šaty Lea

_dsc9043_copy_2.jpg
_dsc9048_copy_2.jpg
_dsc9059_copy_2.jpg
Chcete článek nasdílet?