Street style v podání Jenovéfy a Kristýny

16. 9. 2019

Neotřelé kombinace a uvolněné, pohodlné oblečení představují v novém fotoeditoriálu z městského zákoutí Jenovéfa a Kristýna Bokovy. Protože street fashion styl charakterizuje důraz na individuální přístup, výsledkem je kromě mixu prvků také osobní výběr sester. V pražském Karlíně mají kořeny a také sem cílí různé aktivity, například tu, kde série fotek vznikla – Bar/ák, nečekaný prostor v neobydleném činžovním domě, klub, kavárna a možnost posezení na dvoře.

Sestrám i realizačnímu týmu moc děkujeme!

Foto: Karolína Ketmanová // Styling: Patricia Boho Madarová
Make-up a vlasy: Tereza Dellamaria, Líčírna

dsc_1776.jpg

Pohodlně a v teple. Svetr ze směsi biobavlny a vlny s povedeným grafickým vzorem od Armedangels v kombinaci s hnědou sukní téže značky. Na nožky tenisky Veja (barvy podzimu doplňují ponožky od Thought ze sady Autumn Leaves), na záda batoh od Matt & Natt a vzhůru do tepu města.

dsc_1452.jpg
dsc_1389.jpg

Kristýny model tvoří minisukně z biobavlněného úpletu Armedangels, vlněný svetr z pánské sekce od značky Castart (sukni stylem i objemností vhodně doplňuje), výrazná šála Le Bonnet a kotníčkovky od Angulus. Nemohou chybět silnější, jen lehce transparentní punčochy Thought.

dsc_1462.jpg
dsc_1565.jpg

Unisex prvky a propojení ženského a pánského stylu mohou dát vzniknout originálním výsledkům. Jenovéfa v svetru Two Danes, džínech Armedangels, army parce od Nudie Jeans, tu zdobí brože Macon&Lesquoy, šňerovacích kotníčkových Angulus a k pruhovanému svetru puntíky na ponožkách Thought. Kristýny nepřehlédnutelé čtecí brýle jsou z nabídky Izipizi, oblékla si džíny, košili a svetr (opět z pánského regálu) od Armedangels. Horké nápoje servírovány v hrnečcích Design Letters.

dsc_1315.jpg

O všeobecnou pozornost nejen v rámci městského brouzdání se nositelkám postará overal značky Thinking Mu. Kristýna doplnila červeným rolákem Armedangels, Jenovéfa čepicí Le Bonnet. K overalu si najdou cestu tenisky Veja i kotníčkové kožené boty Angulus.

dsc_1145.jpg

Džínová bunda v dvojím provedení: krátká vypasovaná a nadčasová Armedangels vs pánský bomber styl s tikolórovými náplety od Nudie Jeans. Výčet denimu uzavírá sukně People Tree. Pruhovaná sukně je od Armedangels a trika s vyjádřením jasných postojů jsou z limitované edice značky Thinking Mu. Jutové tašky nabízí NILAdaily.

dsc_1687.jpg
dsc_1571.jpg
dsc_1576.jpg
dsc_1744.jpg

Streetová móda nejsou jen džínovina a tenisky. Šaty sluší i Jenůfě a Kristýně, květované jsou z podzimní kolekce Armedangels, ty s abstraktním vzorem navrhla značka SKFK. Oba svetry jsou z alpaky, červený od Lanius, modrý je francouzské značky Le Racines du Ciel. Oba modely uzavírají nepostradatelné tenisky, tyto od značky Veja.

dsc_1809.jpg
dsc_1838.jpg
Chcete článek nasdílet?