Svatební sezóna je tu! Tipy na krásné a osobité dárky

24. 5. 2023
Text: Tereza Kaňková

Hřejivé sluneční paprsky s sebou přinášejí energii, chuť do nových začátků a víru ve šťastné konce. Dlouhé dny a vlahé letní večery se báječně hodí pro příjemné posezení s přáteli i vkročení do nové životní etapy. Svatební sezóna je tu! Nechte se provést naší nabídkou a vybírejte z tipů na kvalitní a nápadité dárky pro všechny nevěsty a ženichy.   

nila-summer-122.jpg

Fotoalba pro uchování vzácných okamžiků

Fotografie ze svatebního dne, ze společných malých i velkých cest i obyčejné, ale o to cennější momenty běžného dne, se lépe než v chytrých telefonech vyjímají v elegantních fotoalbech. Ta v naší nabídce mají často podobu stylového boxu a budou se vyjímat v každém interiéru. Lze pořídit i jakékoliv doplňky jako náhradní papíry, podlepky či samolepící růžky. 

life-is-a-journey-printworks-nila-3.jpg
fotoalbum-a-story-of-love-printworks-nila-2.jpg

Stylové stolní hry

Skvělým tipem na svatební dar jsou stolní hry, které vnesou zábavu a hravost do večerů ve dvou i s přáteli. Vybrali jsme pro vás kvalitní produkty, jejichž elegantní design a často nezvyklé barevné provedení přímo lákají ke hře a oživí i takovou klasiku, jakou je třeba domino nebo piškvorky. 

domino-classic-printworks-nila__1_.jpg
sachy-classic-printworks-nila__2_.jpg

V nabídce aktuálně najdete také komunikační karty s neotřelými otázkami, které pomohou rozproudit konverzaci a naladit povídání na intimnější notu. Otevírají prostor pro sdílení, umožňují ponořit se do hlubších témat a kvalitněji poznat toho druhého.   

52-questions-a-beautiful-story-beautiful-story-nila__2_.png
52-questions-a-beautiful-story-beautiful-story-nila__3_.png

Nádobí

Pro pořádnou dávku dárkové inspirace doporučujeme prozkoumat naši nabídku nádobí, která se pyšní stylovou pestrostí. Naleznete zde bělostnou porcelánovou klasiku, například v podobě čajových servisů s roztomilými detaily, i minimalistickou kolekci s modrým proužkem. Některé kousky patří mezi naše bestsellery, které máme v nabídce již několik let.  

konvice-freedom-birds-pols-potten-nila__1_.png
espresso-salek-s-podsalkem-classic-tranquillo-nila.jpg
dsc_5291.jpg
Jednoduchý design s jemnou glazurou lze obdivovat na nádobí z kameniny. Může sloužit jako základní servis či díky svému neutrálnímu vzezření nenásilně doplnit již stávající servis. V nabídce máme i jídelní sety z kameniny v barevnějším provedení, některé obsahují i zapékací misky, servírovací misky apod.
hrnek-lake-green-house-doctor-nila__5_.jpg
talir-pion-21_5-house-doctor-nila_2.jpg
nila-podzim-2022-140.jpg
nila-podzim-2022-150.jpg

Vyznavače rustikálního stylu potěší keramické talíře s hrubší glazurou, které lze použít i při slavnostnějších příležitostech. 

nila_2023_52-crop.jpg
salek-s-podsalkem-olsson-jensen-nila-1.png

Vázy

Dárkem, se kterým nešlápnete vedle, budou vázy. Kráse řezaných květin dají vyniknout jednoduché modely v neutrálním či pastelovém odstínu, které podpoří přirozenou krásu květin. Praktický tvar a velikost zajistí snadné aranžování, velmi pomáhá volit zužující se hrdlo vázy. Efektním darem, který vynikne v interiéru a obstojí jako objekt sám o sobě, bude váza s neobvyklou povrchovou úpravou, výraznějším dekorováním a neobvyklou velikosti, ať již velkou, či naopak mini. Vybírat můžete z krásného barevného skla, ale také kameniny, porcelánu, či kovu. Do velkých a výrazných váz se skvěle hodí suché květiny, větve, či minimalistické aranže. Malinké vázy pak zútulní a zabydlí jakýkoli kout v bytě. 

vaza-procella-olsson-jensen-nila-3.jpg
vaza-graphic-coral-red-m-pols-potten-nila-2.png
vaza-ripple-hubsch-nila-02o.jpg
vaza-circle-hubsch-nila-02o.jpg
vaza-green-wave-serax-nila-2.png
dsc_1275.jpg
dsc09348.jpg
vaza-molly-beige-serax-nila-2.jpg

Všechny výše zmíněné produkty najdete v kamenných prodejnách i na našem e-shopu. Co on-line bohužel nemáme, jsou papírová přání. Pokud máte možnost, zastavte se za námi osobně a doplňte Vámi vybraný dárek. V nabídce máme taková, co zaujmou, rozesmějí i dojmou.

foto-pettine-ifjhaioaoqe-unsplash.jpg
Foto: Foto Pettine / Unsplash
Chcete článek nasdílet?