Nila představuje vlastní řadu bio péče o tělo a vlasy

21. 5. 2023

Bylo nebylo, po třech letech a více než dvacatero vzorcích! S velkou radostí představujeme první produkty z naší bio řady péče o tělo a vlasy. Provází ji unikátní vůně inspirovaná našimi kořeny, je intenzivně pečující a samozřejmě přírodní, v kvalitě bio.

Foto: Lucie Fenclová
Styling: Klára Tománková
Modelka: Michaela Mellová

nila_2023_7.jpg

Řada bude obsahovat vedle tělového mýdla a tělového balzámu, které v našich obchodech naleznete již nyní, také mýdlo na ruce, šampon a vlasový balzám. Kosmetika je inspirována severní Afrikou, našimi počátky, vůní marockých trhů a cestami za prvními produkty pro tehdy vznikající Nilu.

Všech pět produktů vyvíjíme ve spolupráci s chemičkou Marianou Dančíkovou. Vonnou kompozici z vybraných esenciálních olejů pro Nilu na míru sestavila Kateřina Kloudová, aromaterapeutka a parfumérka z Aroma ateliéru.

Vůně produktů je pro nás esencí Nily. Při koupeli a během péče o vlasy se můžete těšit na vůni kadidla, pomeranče, hřebíčku a ylang-ylang. Při následné péči balzámem na tělo se pomyslně navrátíte zpět domů, esenciální oleje kadidla a pomeranče jsme totiž doplnili zklidňující vůní naší české lípy.

nila_2023_18.jpg
nila_2023_22.jpg
nila_2023_36.jpg
nila_2023_8.jpg

Tělové mýdlo poskytne Vaší pokožce jemnou a šetrnou péči, zanechá ji hebkou a vláčnou. Mycí složka ze slunečnicového oleje pokožku hydratuje, zlepšuje její stav, pomáhá udržovat vnitřní rovnováhu a je vhodná i pro citlivou pleť. 

Balzám na tělo, ruce i tvář obsahuje bambucké máslo v bio kvalitě, které pokožku hydratuje, zvláčňuje a působí proti jejímu zarudnutí. Je vhodné i pro suchou a problematickou pokožku. Bio Arganový olej pomáhá díky svým antioxidačním a anti-aging účinkům zpomalovat stárnutí pleti a obnovovat její vitalitu. Obsažený ricinový olej pokožku regeneruje a změkčuje.

nila_2023_46.jpg
nila_2023_43.jpg

Produkty jsou z důvodu lehkosti, bezpečnosti zasílání a použití ve sprše zabaleny v obalu z recyklovaného plastu, etiketu navrhla Ilona Polanski. K zakoupení je naleznete na našem webu i ve všech našich prodejnách.

nila_2023_13.jpg
Chcete článek nasdílet?