+
arrow-select-dark.svg

Čistící maska Láva

Mylo

359 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 50 g

O produktu

Udělejte si čas na sebe a svoji pleť. Čistící maska s extraktem z magnólie, přesličky, kopřivy, mořských řas a jílů pleť vyčistí, stáhne kožní póry, zmatní, remineralizuje a ochráni před oxidačním stresem.

Použití:

Část masky smíchejte s teplou vodou, nebo květovou vodou tak, aby vznikla hladká pasta. Poté ji naneste v silnější vrstvě na tvář a krk. Vyhněte se okolí očí. Nechte působit 5 -10 minut. Maska by v průběhu působení neměla úplně proschnout. Proto ji případně průběžně zvlhčujte. Poté smyjte teplou vodou a následně aplikujte tonikum a pleťový olej, nebo krém. Používejte 1-2x týdně.

Skladujte mimo dosah dětí a mimo přímé sluneční záření.

Složení: Illit, montmorillonit (jílovité minerály), prášek z Lithothamnium Calcareum (fosilní červená řasa), olej ze semen máku setého, chlorid sodný, kopřivový prášek, prášek z přesličky, methylsulfonylmethan (non-GMO), alantoin, olej z heřmánku římského, olej z cistu ladanového, olej z pelargonie vonné, tea tree olej, extrakt z magnolie officinalis, sodná sůl kyseliny hyaluronové, limonene*, linalol*, citronellol*, geraniol*

* složky přirozeně se vyskytující v esenciálních olejích