+
arrow-select-dark.svg

Dárková sada Glow Boost

Antipodes

1 599 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 95 ml

Dokonalost možná neexistuje, tato dárková sada k ní má ale slušně nakročeno. Obsahuje tři báječné výrobky naší milované značky Antipodes, které doslova rozzáří tvář každé obdarované. Efektní papírová dárková krabička obsahuje Sérum Glow Ritual Vitamin C (30 ml), Rozjasňující čistící gel Gospel (50 ml) a Hydratační krém Diem (15 ml) .

Sérum Glow Ritual Vitamin C: Dosáhněte dokonale zářící a vyživené pleti! Sérum plné vitamínu C z Kakadu švestky, která obsahuje až stokrát více vitamínu C, než je obsaženo v pomeranči. Ten pomáhá posílit kolagen v pokožce, rozjasnit a chránit pleť před volnými radikály, které mají na svědomí předčasné stárnutí pokožky. V kombinaci s antioxidanty Vinanza Grape & Kiwi pomáhá v boji proti pigmentovým skvrnám. Pružnost a hladkost pleti zaručí Bakuchiol - rostlinná alternativa retinolu, zatímco kyselina hyaluronová na rostlinné bázi pleť dostatečně hydratuje. Sérum má jemnou vůni mandarinky a vanilky.)

Rozjasňující čistící gel Gospel: Osvěžující čisticí gel se skvalenem pro zářivou pleť. Složení zaměřené na rozjasnění pleti poskytuje blahodárné účinky vitamínu C ze švestky kakadu. Enzymy z kiwi a ibišku jemně povzbudí pleť bez života, zatímco lotosový květ a luční pěna doplní obsah přirozených olejů v pleti. Gel s čistě rostlinnou vůní vanilkového lusku a mandarinky má nízkou pěnivost, pomáhá rozjasnit pleť a zároveň z ní odstraňuje nečistoty.)

Hydratační krém Diem: Nechte svou pleť zazářit díky tomuto vysoce účinnému hydratačnímu krému s peptidy, který pomáhá sjednotit nerovnoměrný tón pleti, předcházet hyperpigmentaci a dodává energii pleti, která potřebuje osvěžit a rozjasnit. Švestka kakadu je nejbohatším zdrojem přírodního vitamínu C, který pomáhá pleť rozjasnit a chránit ji před poškozením nepříznivými látkami. Kyselina hyaluronová rostlinného původu poskytuje celodenní hydrataci a bakuchiol, kterému se říká také „přírodní retinol“, pomáhá k hladší a pevnější pleti. Hydratační krém na vodní bázi s osvěžující, čistě rostlinnou vůní vanilkového lusku a mandarinky.