+
arrow-select-dark.svg

Dárková sada Hibi Aroma

Hibi

1 399 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 5 x 8 sirek, 11,5 x 17,3 x 1 cm

Pozor, extrémně vysoký dárkový potenciál! Půvabná papírová krabička ukrývá pět balení našich milovaných vonných sirek, které vám do života vnesou opojné vůně a tím i uvolněnější mysli a lepší nálady. Těšit se můžete na aroma Lemongrass, Lavender, Geranium, Ylang Ylang a Tee Tree. 

Lemongrass je svěží vůně citronové trávy. Má silné revitalizační účinky, které jednoduše osvěží – tělo i mysl. 

Lavender jsou vonné sirky s jemnou levandulovou vůní. Skvěle fungují pro zklidnění mysli nejen před spaním. Hodí se i pro meditaci, relaxaci nebo různá jógová cvičení.

Geranium neboli naše od dětství milované pelarónie. Aroma připomíná růže a má více než blahodárný vliv na lidskou psychiku. Navozuje dobrou náladu, pomáhá v obdobích nadměrného stresu a zmírňuje známky únavy. 

Pro vůní Ylang Ylang jsou charakteristické exotické nasládlé tóny, které probouzejí fantazii a stimulují smysly. Pomáhá prohloubit chvíle relaxace a navozuje celkový pocit harmonie.

Sirky s aroma Tee Tree v sobě nesou jemně kořeněnou vůni čajovníku. Hodí se k zahnání chmur a špatné nálady. Aroma čajovníku osvěží a uvolní mysl a dodává radost a optimismus. 

Balení obsahuje: 5 x 8 ks sirek a podložku