+
arrow-select-dark.svg

Denní krém Harmony Manuka Honey

Antipodes

1 199 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 60 ml

Obnovte svěží vzhled Vaší pleti s lehkým krémem na obličej, který v sobě skrývá unikátní novozélandské bioaktivní látky. Krém s velmi lehkou texturou hydratuje a vyrovnává přebytečnou mastnotu. Přítomný manukový med s přírodními antibakteriálními vlastnostmi pomáhá zahlazovat nedokonalosti pleti a snížit nežádoucí lesk, zatímco černá kapradina mamaku jí poskytuje jemný liftingový efekt. Výtažek Vinanza® z hroznů a pivoňka jsou bohaté na antioxidanty a pomáhají udržovat pleť rozzářenou a zdravou. Krém má jemnou medovou vůni.

Denní krém hydratuje, vyrovnáná přebytečnou mastnotu a pomáhá přirozeně proti zarudnutí. Vhodné pro všechny typy pleti, svědčí zejména mastné a dehydrované.

Vinanza® z hroznů a kiwi: Silný antioxidační výtažek, který pomáhá rozjasnit pleť a minimalizovat pigmentaci.
Manukový med z Nového Zélandu: Hydratační superpotravina, která pomáhá sjednotit pleť pro vzhled bez nedokonalostí.
Avokádový olej: Díky účinnému obsahu přírodních antioxidantů pomáhá pleť hydratovat.

Studie prokázala účinnost Vinanza Grape & Kiwi bohaté na antioxidanty. Pomáhá zlepšovat vzhled pokožky zaměřením na zarudnutí a pigmentaci. *
(* Nezávislá studie New Zealand Extracts (2012): Osmitýdenní klinická studie zahrnující 10 žen ukázala, že Vinanza® Grape & Kiwi pomáhá zlepšit vzhled pokožky. Je klinicky prokázáno, že zlepšuje integritu membrány kožních buněk, zlepšuje elasticitu pleti, snižuje zarudnutí kůže a zesvětluje pleť.)