+
arrow-select-dark.svg

Dětský lak na nehty Lulu

Nailmatic Kids

220 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 8 ml

O produktu

Protože holčičky chtějí být vždycky jako maminky, zejména pokud jde o módu a krásu, Nailmatic vynalezl ideální způsob, jak jim to umožnit bez obav ze škodlivého složení. Jejich kolekce laků na nehty a lesků na rty byla vyvinuta přímo pro děti, s vhodným složením a zábavnými obaly.

Už žádné nehty počmárané fixkami ani oblečení polité maminčiným lakem na nehty! Laky na nehty jsou určeny přímo dětem, jsou založeny na bázi vody bez škodlivých látek, mají pastelové holčičí odstíny a k odstranění není potřeba odlakovač – zázračně zmizí v teplé mýdlové vodě. Jsou dermatologicky testovány a vyrobeny ve Francii.

Doporučujeme používat je pouze pod dohledem dospělých, nejsou vhodné pro děti do tří let.

Proč právě laky Nailmatic?

  • Jsou založeny na bázi vody, neobsahují ftaláty, formaldehyd, toluen ani parfémy. Jsou dermatologicky testovány.
  • Snadno se používají. Stačí protřepat lahvičku, nanést jednu nebo dvě vrstvy a zatřepat prsty, aby lak rychleji zaschl. K odstranění stačí teplá voda s mýdlem.
  • Jsou zábavné. Laky Nailmatic zjednodušují váš život i pořádání holčičích párty! Nabídněte jim několik odstínů a nechte je vymýšlet nejhezčí kombinace.
  • Jsou etické. Nailmatic používá pouze schválené pigmenty bez nanočástic, i když to snižuje možný rozsah barev. Odstíny laků Nailmatic vycházejí z požadavků zákazníků, kteří více než široký výběr barev oceňují bezpečnost, kterou značka zaručuje.
  • Jsou krásné. Stejně krásný jako obsah lahviček je i obal – každý odstín má svého maskota, kterého si na krabičce může dítě vybarvit jako omalovánku.
  • Jsou velmi francouzské. Laky byly vymyšleny, vyvinuty i vyrobeny ve Francii.

Složení: aqua (water) sodium styrene/acrylates copolymer, polyethylene terephthalate, ppg-3 methyl ether, calcium sodium borosilicate, phenoxyethanol, disiloxane, silica, sodium bicarbonate, hectorite, sodium dehydroacetate, peg-12 dimethicone, propylene glycol, ppg-2 methyl ether, peg-150/decyl alcohol/smdi copolymer, polyurethane-11, potassium sulfate, ethylhexylglycerin, sodium hydroxide, tin oxide, t-butyl alcohol, isooctanol, peg-40 castor oil, ammonium acrylates copolymer, ppg-30 butyl ether, aminomethyl propanol, dosidium laureth sulfosuccinate, sodium lauryl sulfate, caprylyl glycol, tocopherol, silica dimethyl silylate, ci 77891 (titanium dioxide), ci 77491 (iron oxides), ci 11680 (pigment yellow 1), ci 77000 aluminium powder).