+
arrow-select-dark.svg

Esenciální olej Ylang Ylang

Savon Stories

369 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 10 ml

O produktu

Esenciální olej Ylang ylang se pyšní sladkým květinovým aroma, které má silné harmonizační účinky a napomáhá k celkové relaxaci. Pomáhá stimulovat krevní cirkulaci a revitalizovat pokožku. Je oblíbený i pro své afrodiziakální účinky. Jeho využití najdete v aromaterapii a při masáži.

Esenciální olej se získává během trojité destilace, přičemž s každou další destilací ubývá na jeho kvalitě. Tento od značky Savon Stories je extra panenský, získávaný výhradně z první destilace.

Aromaterapie: Sladké aroma harmonizuje náladu tím, že snižuje krevní tlak i tep a pomáhá navodit pocit klidu a relaxace. Pro své zklidňující účinky se využívá i pro zmírnění šoku nebo ke zpomalení zrychleného dýchání.
Použití: Nakapejte pár kapek na vatový tampónek. Ze vzdálenosti cca 10 cm se desetkrát zhluboka nadechněte. Pro požadovaný aromaterapeutický účinek opakujte dvakrát až třikrát denně. Lze použít i v aroma lampách nebo při koupeli - nakapejte pár kapek do napuštěné vany, pro rovnoměrnější rozptýlení můžete nejdříve smíchat s menším množstvím koupelového oleje či tekutého mýdla. ​​​​​

Masáž: Pomáhá zahřát pokožku, stimuluje krevní cirkulaci, čímž napomáhá k revitalizaci kožních buněk.
Použití: Použijte 1-2 kapky na 10 ml masážního oleje. U dětí pod 12 let použijte poloviční dávku.

Upozornění: Nikdy nepoužívejte neředěný olej přímo na pokožku. Vyhněte se kontaktu s oblastí okolo očí. Během těhotenství doporučujeme konzultovat použití s Vaším lékařem. Uchovávejte na suchém místě bez přímého slunečního záření, mimo dosah dětí.

Složení: 100% esenciální olej v bio kvalitě, přírodně se vyskytující benzyl alkohol, benzyl benzoate, benzyl salicylát, eugenol, farnesol, geraniol, isoeugenol a linalool

Země původu: Madagaskar, olej se získává parní destilací.