+
arrow-select-dark.svg

Jedlá soda

Marius Fabre

229 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: 100% jedlá soda
Velikost: 700 g
čistá hmotnost 700 g

Jedlá soda je tradiční, účinný a ekologický prostředek s širokým záběrem pro použití v domácnosti. Působí šetrně a v přírodě je zcela odbouratelná. Můžete si být jisti i zdravotní nezávadností. Nabízíme obvyklé možnosti, zdaleka ne všechny, kde můžete toho všestranného pomocníka využít: praní (doporučujeme kombinovat s Mýdlovými vločkami na praní od Maries Fabre), úklid (například v koupelně), kuchyňské práce (odstraňování mastnoty a usedlin), odstraňování pachů (myčka, lednice, koberce, potahy atd.). Při kombinaci s octem zesílíte její účinek, tuto dvojici pak můžete použít pro řádný úklid od sklepa po půdu.

Použití pro praní: Jedlá soda posiluje čistící a bělící účinek. Na 50 g Mýdlových vloček na praní Marius Fabre přidejte polévkovou lžíci Jedlé sody Marius Fabre a zalijte dvěma litry horké vody. Dobře protřepte (i před následným použitím).

Jedlá soda se používá rovněž k potravinářským účelům (první použití bylo právě v tomto odvětví – v pekárně), v daném případě je určena pro úklid domácnosti.