+
arrow-select-dark.svg

Kabelka Harper Mini Black

O my bag

5 499 Kč
Doprava zdarma.
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: kůže, podšívka: 100% bavlna, mosaz
Barva: černá
Velikost: 20 x 6 x 14 cm

Sbalit to nejnutnější a vyrazit! Na schůzku, na procházku, za kulturou, kde by Vás nemělo nic zbytečně tížit. Do této kabelky snadno umístíte peněženku, telefon, rtěnku, klíče i krabičku s bezdrátovými sluchátky. Hlavní přihrádka má po každé straně ještě dvě uzavíratelné kapsičky. Do menší samostatné kapsy na čele kabelky se skvěle vejdou třeba klíče, po kterých už nikdy nebudete pátrat na dně kabelky. Přes obě hlavní přihrádky se kabelka zavírá ještě na praktický magnet. Kůže v černé barvě má jemnou texturu, je hladká na dotek a přitom pevná. Šetrně a bez použití těžkých kovů vyčiněná kůže dává tašce neodolatelný vzhled, který se bude s přibývajícími léty jen znásobovat. Detaily jsou v mosazném provedení a bavlněná podšívka je s pruhy typickými pro O My Bag. Kabelka má dva kožené popruhy, jeden má nastavitelnou délku a oba jsou odepínací. Užijte si s ní odpolední procházku nebo večerní návštěvu divadla!

Vyrobeno za spravedlivých podmínek v Indii z přírodně činěné kůže bez použití těžkých kovů. Vnitřní podšívka je ze 100% bavlny v pruhovaném provedení.

Délka širšího koženého popruhu: 90 cm

Délka nastavitelného tenčího koženého popruhu: 100-120 cm

Rozměry: délka 20 cm, šířka 14 cm, výška 6 cm. Prázdná kabelka váží 630 g.  

Péče: Kůže je z výroby dostatečně ošetřená. Nošením získává patinu. V případě potřeby lze ošetřit ekologickou impregnací, doporučujeme používat přiměřené množství.