+
arrow-select-dark.svg

Kotníkové boty District Black

Royal Republiq

2 990 Kč 5 790 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: hovězí kůže, podrážka: tunit

O produktu

Odhodlaným krokem do víru velkoměsta. Kotníkové boty vyrobeny z měkké hovězí kůže s velmi hladkým, až sametovým povrchem si zamilujte. Jsou opatřené zipem z vnitřní strany bot a kožené poutko pro pohodlné nazouvání i zouvání. Podšívka i podrážka je kožená, stejně tak i vnitřní vložka, která je díky kombinaci s paměťovou pěnou velice měkká a pohodlná. Nižší, pěticentimetrový podpatek, který dodává botě na eleganci, tvoří tunit (speciální kaučuk odolný vůči promočení i mechanickému opotřebení). Boty mají zakulacenou špičku a drobný detail švu z vnější strany. Noste je k sukním, šatům i stylovým kulotkám.

Výška podpatku: 5cm

Výběrová hovězí kůže pochází z Itálie. Obuv je za spravedlivých podmínek vyráběna v Portugalsku, které je tradičním centrem vysoce kvalitní a prémiové obuvnické produkce. 

Certifikát LWG (Leather Working Group)

Péče: Kůže nošením získává žádanou patinu a doslova stárne do krásy. Čistěte navlhčeným hadříkem. Jednou za čas navoskujte bezbarvým přípravkem a nastříkejte ekologickou impregnací, doporučujeme používat přiměřené množství.

Velikosti bot sedí přesně, při nákupu online je vhodné volit svou obvyklou velikost.