+
arrow-select-dark.svg

Magazín Nila č. 2

NILA

180 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Velikost: 180 stran

Magazín Nila je lifestylový půlročník věnující se udržitelné módě, životnímu stylu, osobnímu zpomalení a smysluplnému cestování.

Tématem vydání 02/22 (podzim/zima) je pospolitost a přátelství. Osobní a přítomné sdílení, komunikace. Se slovenskou spisovatelkou Tamarou Heribanovou se vydáváme za tradicemi, s terapeutkou Eliškou Kodyšovou jsme si povídali o rodičovství a ponořili jsme se i do tématu paliativní péče s lékařkou Kateřinou Rusinovou. Zabýváme se terapeutickou silou přírody i jógové podložky. Speciálním tématem jsou pak možnosti našeho smysluplnějšího vztahu k technologiím.

Na návštěvu vás zveme do malebných kopečků Pálavy i originálního žižkovského domu, to vše doprovází naše módní editorialy představující kolekce pro podzim a zimu a nabízející inspiraci a hlavně: tolik potřebnou dávku radosti z krásy a vůní padajícího listí a společného bytí, za pecí, v kulturou pulsujícím městě i v proměňující se přírodě.

Vydávání tištěného půlročníku je součástí naší mise bojovat za lepší svět módy, za koncepční změnu v tom, jak přistupujeme k věcem, kterými se obklopujeme, a jakou hloubku a sebevyjádření v nich hledáme. 

Magazín tiskneme zde v České republice na prémiový a k přírodě šetrný papír Fedrigoni s certifikací FSC. Najdete jej ve všech našich prodejnách i online. Po přečtení si jej uchovejte, pošlete dál, či neváhejte donést zpět k nám do obchodu.

Datum vydání: 1. října 2022
Redakce: Eva Urbanová, Tereza Kaňková, Jana Krato, Karolína Břinková
Jazyková redakce: Jana Kotrlová
Fotografie: Eliška Kubíková, Lucie Fenclová, Lina Németh, Katarína Kri, Alexandra Hrašková, Ondřej Horák
Styling: Patricia Madarová, Pavla Končalová
Produkce: Gabriela Paurová
Grafické zpracování čísla: Hana Kolbe
Grafický formát magazínu: Anna Issa Šotolová, Martina Černá
​​​​​Vytištěno v tiskárně H.R.G. spol. s r.o. v Litomyšli na papír Fedrigoni Arena Natural v nákladu 6 000 ks
V​​​ydává NILA Living s.r.o.