+
arrow-select-dark.svg

Magazín Nila č. 4

NILA

220 Kč
Zobrazit dostupnost v kamenných prodejnách

Materiál: papír Fedrigoni (FSC)
Velikost: 184 stran

Magazín Nila je lifestylový půlročník věnující se udržitelné módě, životnímu stylu, osobnímu zpomalení a smysluplnému cestování.

Vznik magazínu provázelo nejedno zajímavé a blízké setkání.Výsledkem je rozšířená sekce rozhovorů a extra porce reportáží z návštěv bližších i vzdálenějších bydlení a domovů. K ocenění toho, co je mimo hlavní proud, by Vás mohl inspirovat rozhovor s Ondřejem Sekaninou o outsider art. S módní návrhářkou Štěpánkou Pivcovou jsme si povídali o její životní cestě a milnících, a v oblasti kreativního řemesla jsme zůstali i s šéfkuchařem Františkem Skopcem. O velké službě pečovatelství jsme si povídali se Simonou Bagarovou. A na návštěvu Vás zveme do pulzujícího Manchesteru, na originální pražský hausbót, na srdečné Podhorácko i do neobyčejně malebných jižních Čech. Pro ty, kdo rádi cestují, přidáváme tipy na místa, která jsme navštívili: rozmanité Jordánsko, divoké pobřeží dánského severu a dobrodružství plný ostrov Madeiru. To vše provází editorialy představující kolekce k přírodě šetrných značek v našem portfoliu a nabízejí nejen módní inspiraci, ale i radost z měnících se sezon i přírody.

Datum vydání: 10. října 2023
Redakce: Eva Urbanová, Karolína Břinková, Tereza Kaňková
Jazyková redakce: Jana Kotrlová
Fotografie: Lucie Fenclová, Lina Németh, Adriana Fialová, Ondřej Horák, Karolína Ketmanová, Alexandra Hrašková, archiv Nila
Styling: Patricia Madarová
Produkce: Karolína Břinková
Grafické zpracování čísla: Hana Kolbe
Grafický formát magazínu: Anna Issa Šotolová, Martina Černá
​​​​​Vytištěno v tiskárně H.R.G. spol. s r.o. v Litomyšli na papír Fedrigoni Arena Natural v nákladu 5 000 ks
V​​​ydává NILA Living s.r.o.